Renault Laguna Grandtour

Renault Laguna Grandtour

Član
Evo da parkiram i nasu trecu vozilicu, kupljena prosle godine, dakle ovo sluzi za malo dalja putovanja i sl.
Rijec je o Renault Laguni Grandtour 1.9 Dci 88kw (120KS) 2004. god Dinamique oprema u koju spada dvozonska klima, al felge 17˝ navigacija,servo, stakla na struju, abs, tonirana stakla, el. retrovizori, sicevi kozni u kombinaciji sa brusenom kozom po sredini, kozni volan i td. naknadno ugradjena Euro kuka, da ne duljim evo par slicica auta:






i jedna sa Thule nosacem za bicikla


Toliko za sada ovih dana cu gledat na napravim jos par slicica pa cu stavit tu ;)
 
Član
cim sam procito laguna..reko tvoja je garant ;) ..jako fina..svaka cast ...drz je u redu:lol:
 
Član
Motor mjera,super oprema;)

Jednom sam se vozio pijan u takvoj laguni,morao sam glavu držati izbačenu kroz prozor...

Ne svežeš se bibiče,voziš pijan bibiče...Koji qurac:D:lol::lol::lol:
 
Član
Ma ekstra auto.. imam i ja jednu ali je 2,2dCi.. i ista nam je oprema.. osim kože:icon_cry: Vodi te gdje god poželiš...;)
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Motor mjera,super oprema;)

Jednom sam se vozio pijan u takvoj laguni,morao sam glavu držati izbačenu kroz prozor...

Ne svežeš se bibiče,voziš pijan bibiče...Koji qurac:D:lol::lol::lol:

haha jes stalno nesto bibice hahah

Aditas je napisao(la):
Ma ekstra auto.. imam i ja jednu ali je 2,2dCi.. i ista nam je oprema.. osim kože:icon_cry: Vodi te gdje god poželiš...;)

jeste za svojih 120 ks i toliku tezinu stvarno ima fino ubrzanje samo joj je krajna brzina losa, nismo je uspjeli natjerat preko 190 :icon_confused:
 
Top