Renault Laguna Coupe

Renault Laguna Coupe

Član
wkjuc0.jpg

10ng605.jpg

vgiqlu.jpg


sever1n je napisao(la):
evo ovako nesto samo ne ide ovoliko u u visinu kao ovaj al bas mocno izgleda
a sigurno je after market spojler.. ili je mozda lik po narudzbi radio...na moru kad sam bio na korculi vidio i bas mi ostalo u glavi kako je dobro ispalo:icon_smile:


kamfwm.jpg


a felge su super ispale one crveno crne bas su mi se svidjele i ja sam danas zavrsio
svoje isto nesto na onaj fazon mozes vidjeti u garazi :icon_smile: cekam ovi sad farovi da mi dodju angel eyes pa da dodjem gore do vas da namontiramo...javda ces i ti biti gore pa da vidimo ovu zvjerkicu;)
heheh ma stalno sam ja gore.. pa se valjda sretnemo.. ma neznam bil ista od tih spojlera.. kod nas divne ceste :D a evo i jedna od proslog autica kakav je bio i kako sam uradio :)
1ot085.jpg
 
Član
Znaci VRH! iskreno jedan od ljepsih auta meni fkt nema mane. malo baca na Aston Martina :p
Kao sto su i rekli samo nekad u buducnosti bar za broj vece felge i onda ce sve biti na svom bez ikakvih suvisnih spojlera ili slicno ..pozz;)
 
:icon_eek: :) odlicna odlicna ...u jednoj sam sjedio i imala je bas MALEN volan hehe kao onaj za igrice :D nezz jel isti slucaj kod tebe jer na slikama se ne vidi bas ok
 
Član
ma unutra je perverzija cista:cool:

a tvoj je znaci bio onaj cabrio valaje bio utegnut vidajo sam ga u bbi centru;) a i boja mu je bila posebna mnogo ljepsa nego na slikama;)
 
Član
sever1n je napisao(la):
ma unutra je perverzija cista:cool:

a tvoj je znaci bio onaj cabrio valaje bio utegnut vidajo sam ga u bbi centru;) a i boja mu je bila posebna mnogo ljepsa nego na slikama;)

hehe boja je sa megane sport R32 sirius yellov (troslojna perla)
 
Član
:icon_eek::icon_eek: premoćno auto nisam do sad ni vidio ni jednu ovu lagunu cupe bas je unikatno :cool:;)
 
Član
e danas sam upoznao nerminka extra momak:cool:

a auto je stvarno prejako mnogo ,mnogo ljepse izgleda uzivo da sam se najezio...;)
 
Top