Renault Laguna Coupe

Renault Laguna Coupe

Član
Evo da predstavim svoj autic
Renault Laguna Coupe 2.0T 205ks
Felge 18"
Muzika Bose,
Navigacija carminat,
4 Control

Na autu je sad za sad sve fabrika.
Planirane su na ljeto vece felge 19" i mozda jos koji detalj.



Evo i slika
 
Član
sever1n je napisao(la):
gdje su slike:icon_smile:

a evo stavio sam upload ali nigdje je :((( sacu opet pokusati :D hihihih
outa54.jpg


evo jos jedna
vpvpdh.jpg
 
Član
auuuu brate zvjerka je bas mocno izgleda :icon_smile::cool:

sto kazes samo neke bolje felge nabaciti ,gume su odlicne na njemu;)
e ja bimu uzeo samo spojler ide na gepek ili ti ga 5 vrata vidio sam na jednom istom
ovakvom bas mu da ostriju liniju i uspici ga nazad ,spojler ide prema nazad ne ide uopste u visinu vec samo u duzinu prema nazad i uklapa se u liniju i nista mu ja nebi vise dirao posto je savrsen:icon_smile:
 
Član
sever1n je napisao(la):
auuuu brate zvjerka je bas mocno izgleda :icon_smile::cool:

heheh hvala. mada jos uvijek potajno patim za cliom :) Prije sam vozio clia 2 dok ga nisam slupao..Definitivno meni jedan od drazih auta :( pa Megane Cabrio perla zuti pa sada ovo...


sever1n je napisao(la):
auuuu brate zvjerka je bas mocno izgleda :icon_smile::cool:

sto kazes samo neke bolje felge nabaciti ,gume su odlicne na njemu;)
e ja bimu uzeo samo spojler ide na gepek ili ti ga 5 vrata vidio sam na jednom istom
ovakvom bas mu da ostriju liniju i uspici ga nazad ,spojler ide prema nazad ne ide uopste u visinu vec samo u duzinu prema nazad i uklapa se u liniju i nista mu ja nebi vise dirao posto je savrsen:icon_smile:



hmm.. ja koliko znam nema spojler za gepek. ima samo za predji i zdanji branik spojlere ima jedna bijela laguna coupe sa tim spojlerima :)
Ja radim za renault, lakiram im auta pa sta god treba vezano za to bujrum :)))
 
Član
jest vala si se skupio daj slika unutrasnjosti :icon_smile:

jel kod bunje ? gore je i ovaj moj kupljen autic nov :icon_smile: nedavno sam dolazio do nermina isto sto vozi clia onoga crvenoga extra momak;) ja mislim on je oko struje nesto radi..
 
BHT Ovisnik
naaaaaaajs,perverzija od auta:cool:
ja se sjecam 2008 god sam isao na sajam auta u Zagreb i bila prezentacija ovog cuda, preodusevljen sam bio,ovaj model i 407 coupe su mi bili ono bas:cool:
 
Član
sever1n je napisao(la):
jest vala si se skupio daj slika unutrasnjosti :icon_smile:

jel kod bunje ? gore je i ovaj moj kupljen autic nov :icon_smile: nedavno sam dolazio do nermina isto sto vozi clia onoga crvenoga extra momak;) ja mislim on je oko struje nesto radi..

jeste jeste nera mali, extra momak. ima one felge 9 jota ja mu farbao crne felge sa crvenim falcevima.
a ja imam svoju lakirnicu pa radim sa bunjom. hehehe
a evo sace i koja slikica :)

CoL3 je napisao(la):
naaaaaaajs,perverzija od auta:cool:
ja se sjecam 2008 god sam isao na sajam auta u Zagreb i bila prezentacija ovog cuda, preodusevljen sam bio,ovaj model i 407 coupe su mi bili ono bas:cool:

heheh sjecam se bio sam i ja.. stajao bijeli sa lambo vratima bio koncept :)
 
Član
sever1n je napisao(la):
jest vala si se skupio daj slika unutrasnjosti :icon_smile:

jel kod bunje ? gore je i ovaj moj kupljen autic nov :icon_smile: nedavno sam dolazio do nermina isto sto vozi clia onoga crvenoga extra momak;) ja mislim on je oko struje nesto radi..

ne, imam svoju lakirnicu a radim sa njima tj farbam ima auta. :)
 
Član
evo ovako nesto samo ne ide ovoliko u u visinu kao ovaj al bas mocno izgleda
a sigurno je after market spojler.. ili je mozda lik po narudzbi radio...na moru kad sam bio na korculi vidio i bas mi ostalo u glavi kako je dobro ispalo:icon_smile:


kamfwm.jpg


a felge su super ispale one crveno crne bas su mi se svidjele i ja sam danas zavrsio
svoje isto nesto na onaj fazon mozes vidjeti u garazi :icon_smile: cekam ovi sad farovi da mi dodju angel eyes pa da dodjem gore do vas da namontiramo...javda ces i ti biti gore pa da vidimo ovu zvjerkicu;)
 
Top