Renault Laguna 2.2dci

Renault Laguna 2.2dci

Član
dobar auto,uvijek mi se svidjala ova serija lagune,jednostavno su prelijepe,i unutra i vani. Sad ono sto ti ja mogu reci jest da mi se ne svidja pravac u kojem ides, ova svjetla ispod auta su totalni off za ovo auto,bar kako ja na to gledam,mozda grijesim,ali to ti uopste nije potrebno.;)
 
Početnik
auto je extra..samo ova svjetla ispod po mom ukusu i nisu za auta..ali tvoja laguna tvoj izbor..sve u svemu sretno
 
Član
bogami je premocna,samo mani se cunninga,jebes diode i te zajebancije,mislim to ovakvom autu ne stoji. Veceras sam sa drugom furao njegovu,ista boja kako kod tebe,malo manje su fele,i slabiji motor, ma brate gotivno auto do bola,samo uzivaj,pusti se dioda i tih nekih svjetala
Reci mi ovu traku po felama sto si stavljao,gdje si to nasao,i koliko para? u kojim bojama se moze naci
 
Član
te diodice sam bvz ubacio,tako da palim ih svake presudne.....

a ove prstenove trenutno imaju samo u ovim bojama,ali kao uskoro ce biti i ostale boje http://gl-tuning.com/podkategorije.php?id=285

-em sto stite felme,nego i lepo izgledaju :D
 
Član
ja sam kod srdjana na golfu to vec vidio,i pitao sam ga gdje kupio,al mi nije odgovorio, volio bi ja doci do toga,imam neku kombinaciiju u glavi i treba mi rub felge u drugoj boji
 
Član
Iako nisam katolik,castio sam sebe za Bozic :icon_smile:

znaci juce je se prvo skinuo branik,odneo kod plasticara i uradili otvori za auspuhe.


image uploader

i danas montirali RSSPORT nastavci,
sa zavrnutom glavom,tako da sam ih mogao zavuci na gore da se nebi videle nikakve cevi sa strane.


hosting images


image upload


image uploading


image uploading


hosting images


upload image

Ispalo mi je tacno onako kako sam zamljisao i jos samo da nadjem fabricki spojler za peta vrata i zavrsio sam sto se tice eksterijera :icon_biggrin:
 
Taman, samo mi nikako ne lezi onaj V6 znak nazad... jos bi bilo idealno spustiti, ali ako nisi o tome razmisljao onda chipuj i to je to :D
 
Član
a jesil i cijev auspuha "prebacio" na desnu stranu ili je samo estetika desna rora :icon_question:

i zalijepi trakom tablice ili stavi "fine" inox okvire.
 
Član
Sve je uradjeno da funkicionise,tako da su oba dve rolne spojene na lonac ;)

Ima firma u Beogradu koja pravi okvire za tablice po zelji,ali su mi puno skupe,a i imao sam preci stvari koje sam teo da odradim za te pare,ali bice i to uskoro.

E sad to za spustanje se ne razumem puno,ali znam da su neki spustali tako sto su sekli opruke iako sam cuo da se to ne radi nikako:icon_question:
A ja bi je spustio max 5/6cm,nista preko toga.A da kupujem nove spec armotizere radi par cm. mi i nije bas privlacno.
E sad ako se mogu seci opruge tako malo,onda bi to jos i sutra odradio...posto mu bas treba da malo cucne :nx:
 
Član
kakvo rezanje opruga... pusti se toga... uzmi neke do neka 3cm, sve preko je previse za amortizere, puno trpe, onda trebaju i oni "kraci"... ;)
 
Top