Renault Laguna 1.8 RT 1994 g.

Renault Laguna 1.8 RT 1994 g.

Član
Pozdrav iz Zagreba! Evo da i ja predstavim soju Lagunu. Namjeravam puno toga napravit na njoj pa vam budem pokazao slike kad napravim. Za sada evo par fotki kako ona sad izgleda.
mojalaguna6.jpg
mojalaguna5.jpg
mojalaguna4.jpg
mojalaguna3.jpg
mojalaguna.jpg


Oprostite, ako su slike malo velike. Nisam baš vješt sa ovim komjuterom:icon_question: ali snalazim se nekako.;)
 
Administrator
fina lagunica... ocuvano izgleda... felgice su joj extra samo da su za koji broj vece ;);)
daj koju sliku unutrasnjosti... koliko ks ima?
 
Član
cuvas ti ovo kako ja vidim, lijepa je laguna ne trebas joj nista puno ni radit samo ove crne plastike lakirat i spustit i to je to lijepa je ona sama od sebe...
 

323

Član
Dobra laguna,dobro joj stoje ove feflne,imao sam priliku da se vozim u ovakvoj i bas je udobna kao i svi francuzi ,da sam na tvom mjestu poskidao bih sve znakove sa nje.Sretno u radovima!
 
Član
Evo stavio xenonice privremeno jer ču stavit bi-xenon i stavio sam ispuh (lonac)novi.
46527166.jpg
52547171.jpg
34611716.jpg




Sad trenutno radim na skidanju blokade da mogu ugradit daljinsko zaključavanje a radim i na tome da promjenim mutna stakla na farovima i stavit ču prozirna od pleksiglasa. Nadam se da bu bilo ok. Sad su mi stakla ovakva


10353763.jpg
 
Lijepo si je sredio do sad, onako decentno, bez kica. Jedino bi felge mogle biti mozda broj vece, ali dobro sta je tu je;)
 
ooo renolist :) Imam istu ovak 1,8 RT 94' ali u mene je 68kW 5 konjica jaca od tvoje :p
Dobre jesu samo hoce dobro da POPIJU¨¨¨! :) Sve u svemu ok je auto,a sto se tice farova pokusaj naci od 98 godista pa dalje one crne sa zmigavcem u faru pozZ
 
Član
renault_fan je napisao(la):
ooo renolist :) Imam istu ovak 1,8 RT 94' ali u mene je 68kW 5 konjica jaca od tvoje :p
Dobre jesu samo hoce dobro da POPIJU¨¨¨! :) Sve u svemu ok je auto,a sto se tice farova pokusaj naci od 98 godista pa dalje one crne sa zmigavcem u faru pozZ


Znam za te farove, samo ne znam dali se one mogu ugradit u moju lagunu?:icon_question:
 
Gledao sam par Laguna na koje su ljudi montirali takve farove,po nekoj mojoj logici...isti je oblik fara samo sto je zmigavac zajedno snjim,znaci moglo bi :)
 
Član
:icon_smile:
renault_fan je napisao(la):
Gledao sam par Laguna na koje su ljudi montirali takve farove,po nekoj mojoj logici...isti je oblik fara samo sto je zmigavac zajedno snjim,znaci moglo bi :)

Evo ja sam se malo raspitao pa su mi rekli da bi morao promjenit prednji vezni lim da bi mogao ugradit te farove. Inače sad radim na zadnjem spojleru tak da me nije bilo neko vrijeme na forumu. Slike uskoro.

:cool:
olensoner je napisao(la):
Lijepo si je sredio do sad, onako decentno, bez kica. Jedino bi felge mogle biti mozda broj vece, ali dobro sta je tu je;)

Hvala!
 
Top