renault gts 21

renault gts 21

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e ovak vec duce vremena kanim se da postavim svoju vozilicu za svaki dan , rijec je o renaultu 21 gts 88 god standardna oprema podizaci stakala centralna sve ma njemu fabricko nikakve dorade osim plina i muzika naravno 2000w sam nek udara hehe

uglavnom fin autic presao sam s njim za kratko vrijeme dosta hiljada kilometara

sve u sve auto za svaki dan koji prede s punim rezervarom plina 500 km

uskoro slike dok ga malo pocistim i operem heheh inece fin autic i veoma prostran i udoban
 
BHT Ovisnik
fin autic,nema udobnosti kao u ovih starih renaulta,prosle godine prodasmo renaulta 18,i sad mi zao kako je udoban bio:cool:
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
fin autic,nema udobnosti kao u ovih starih renaulta,prosle godine prodasmo renaulta 18,i sad mi zao kako je udoban bio:cool:

imao sam ja renaulta 18 isto al je bilo ubaceno sve iznutra on nove tipe full sve gotiva
jedina mana sto nisam mogao naci trap jer ovaj bio s tri sarafa starija tipa jbg
++++ pocincani limmm a vuko ko ludddd
 
BHT Ovisnik
u mene je bio 84-a,zadnja godina,karavan, 1.6 karbas,stari ga prodo jer nije bilo nigdje dijelova nac za njega,imao blazi udes,otisla maska,far i zmigavac,ne bi prosao na tehnickom te ga prodali,dobra su ovo auta:cool:
 
Član
ma dobra su ovo vozila

eto sada za svaki stariji model 50% popusta na djelove ja gledo farove nofe za ovog svog
napuko mi ljevi malo od kamencica sad ovih zimi kad zena kaze 100km ajde reko daj kad ona nosi obadva tak i uzmem oba jeftini su skrozzz sad djelovi za starije modele
 
Jos jedan Renault "dvaes kec" hehe...doduse starija tipa od mog :icon_biggrin:
A neko spomenu skupi dijelovi,hehe pa i nisu bas :icon_confused: ali moramo uzet u obzir da se auta stvarno malo kvare:icon_smile:
Ajd slikaj tog svog renaultica i tu muzikicu,pozz
 
Član
renault_fan je napisao(la):
Jos jedan Renault "dvaes kec" hehe...doduse starija tipa od mog :icon_biggrin:
A neko spomenu skupi dijelovi,hehe pa i nisu bas :icon_confused: ali moramo uzet u obzir da se auta stvarno malo kvare:icon_smile:
Ajd slikaj tog svog renaultica i tu muzikicu,pozz

na svim prodajnim mjestima 50% za starije modele za djelove i opravke
 
Član
EVO MALO SLIKICA MALO SE RADILO U RADIONI CRIJEVA POMJENJANA OD RASHLADNE TECNOSTI POSTO JE AUTO STAJALO 2-3 MJESECA NISAM GA PALIO DANAS ZBOG REMENJA I TO CU SUTRA DA ZAVRSIM REMENJE FILTERI ULJE I SVE OSTALO UGLAVNOM FULL SERVIS DA SE URADIM I ONDA NA TESTIRANJEE MALO DA SE PROVOZA PA PRAVAC NA HEMISKO CISCENJE VEOMA JE PRLJAV HEHE

ETO MALO BEZZE SLIKICA
 
Član
fin rendzer,ovo su stvarno udobna auta,a i fino idu,skoro smo mi jednom mom prijatelju na renoa stavili komplet zadnji kraj od pug-a 406,fino mu ispalo,sve diraj samo sjedista ne da;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
fin rendzer,ovo su stvarno udobna auta,a i fino idu,skoro smo mi jednom mom prijatelju na renoa stavili komplet zadnji kraj od pug-a 406,fino mu ispalo,sve diraj samo sjedista ne da;)
MA SJEDISTA SU DRAMA na zadnjoj klupi je toliko siroko udobno nevjerovatno nisam vjerovao dok nisam dao frendu da vozi hehe i isprobao kak je nazad uhhh za nepovjerovat udobno

znaci rijec je o motoru gts 1709 64kw
 
Član
fin reno, imao sam ja prosle godine renoa 11 1.7 benzin bio, a isao ko nenormalan:icon_smile:.. za djelove ja nisam imao problema, jer je kod mene bio neka 4mjeseca i nije se nijednom pokvario:cool:.. srecno sa autom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top