Renault clio

Renault clio

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
moze li mi neko pomoci bilo to neki linkom ili uputama da promijenim lampice u renault clio iz crvene u led bijelu i kako da dodjem do bjele naljepnice na pokazivac obrtaja i brzine...pozzz
 
Član
hahaha napokon neko sa cliom hahahah jarane niko nas nece sve ww,audi itd...a dobra su ovo auta,,:)
 
Član
izgleda, meni vrisno podizac na lijevim vratima otiso u bunju kaze 600KM i ja dodjem kucu jednu dobru dasku stavim i eno blindiram staklo i u njemu se osijecam kao u konzervi hehhe
 
ja znam Bogamiii Renault 25 je bio porodicni autoo..ma to ti je avion..star je bio al nova auta nemogu nista..stabilnost,udobnost,prima gass..ajmee.. 2150ccm 74kw..
 
Član
ja sam cuo da su prije rata npr. reno 19,21 bila oficialna auta delegacija sad jel istina ili ne al znam da nije clio hahaha
 
Član
zema je napisao(la):
izgleda, meni vrisno podizac na lijevim vratima otiso u bunju kaze 600KM i ja dodjem kucu jednu dobru dasku stavim i eno blindiram staklo i u njemu se osijecam kao u konzervi hehhe

Daaaj, jel nas to zezas ili ? Pa idi na otpad vjerovatno se da iskopat za manje para :lol:
 
Član
bogami u bunju podizac nov bez ugradnje kosta 600kera pa ti sad vidi nasao sam kod onog grka kod 7brace 240KM i poneki polovan sa nekim manjim nedostatcima za 150KM, Bogami koda je od zlata..., na otpadima ih nema puno inace renaulta clio ove generacije
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top