Renault Clio IV 0,9 Tce

Renault Clio IV 0,9 Tce

Član
Odavno sam se učlanio na bhtunning forum ali nisam nešto puno bio aktivan, pa evo da i ja predstavim svoju vozilicu i da se malo i ovde aktiviram...
Vozilica je Renault Clio IV sa dinamik paketom opreme i benzinskim 0,9 Tce motorom. Do sada sam prešao oko 5 000 kilometara i zadovoljan sam sa strojem. Potrošnja mu je podnošljiva, lagane vožnje po gradu troši 6 - 7 ako se stisne malo ide do 10 (pošto turbina vuče a ja volim malo žustriju vožnju kod mene je potrošnja 9,3). Otvorene vožnje se može spustiti na 4 litre ako je prosječna brzina do 80 km/h a ostalo bude do 6 l.
Od opreme ima skoro sve što je tad bilo u ponudi, električno otvaranje prednjih i zadnjih prozora, el pomjeranje i preklapanje retrovizora sa grijačima, handsfree uređaj za razgovor preko telefona, navigaciju, automatsku klimu, naslon za ruku, 16 alu felne, senzore za parkiranje i još mnogo sitnica...

Evo i poneka slidža:





 
Član

DSC_0086.jpg

image.jpg

Ubacio sam mu i led osvjetljenje unutrašnjosti, gepeka i tablica...
20131019_174252.jpg

 
Član
Realno najfinija gradska vozilica danasnjice:)
Igore svaka ti cast na limuzini i naravno, vidimo se:):cool:
 
Član
Svaka cast na autu, prelijep je defintivno, imao sam priliku da napravim vise kilometara u jednom, stvarno me odusevio, posebno unutrasnjost, boje, materijal te sam dizajn su mi vrh. Neka je sa srecom, da te sluzi pa mijenjao za boljeg :)
 
Top