RENAULT CLIO 1.6 16V Dynamique

RENAULT CLIO 1.6 16V Dynamique

Član
Eh ovako, da i ja predstavim svoju novu vozilicu, kao sto naslov kaze rijec je o Cliu 2002 god, 1.6 16v, doso u zamjenu za Astru, koliko ce se zadrzat, to je pitanje, vidjet cemo. U sustini nije los autic, ide ko zmaj xD, utegnut je sve 5, samo mi je pomalen al sta je tu je. Sto se opreme tice ima Centralno/daljinsko, servo, ABS, klima, 4x air bag, el. podizaci i el. grijani retrovizori, kozni volan sa komandama, fabricki cd sa cd changerom ALPINE 6 cd-ova, profilisana sjedala, grijenje sjedala, Bord computer, alu felge 15 fabricke i spojler na zadnjoj sajbi i to bi u sustini bilo to. ev i par slika
jedna oprostajna od Astre
1bre.jpg

t626.jpg

d30b.jpg

i4b8.jpg

dzgg.jpg

8luq.jpg

Jos se nista bitno nije radilo, samo sam ove lajsne na tabli presvuko u sjajnu silver foliju, ona fabricka onako mat pa i nije nesto, sito al lijepse izgleda
Prije
62va.jpg

Poslije
qiq8.jpg
 
Član
jbg sta je tu je, idemo dalje, za sad je ovo u opticaju dok ne ispane nesto vece :) ovo cemo malo sminkat i Ćunirat xD haha
 
Član
E ev mene o5, malo se nesto radilo na Clianeru, nista puno al eto xD, uradjeno led osvjetljenje unutrasnjosti, gepeka, zadnje tablice, pozicije, sve je tu, samo trenutno nemam slikica, unutra je malo osvjezen odradio sam dubinski sve osim sjedala, malo mi je pohladno sad za to i zatamnjena zadnja stakla, nisam htio nista previse ovo je mjera
0fgq.jpg

dkvl.jpg

fl2x.jpg
 
Trebao si tako sva stakla odraditi nije previse tamna folija i bolje bi se uklopilo. Ali ni ovako nije lose u svakom slucaju lijep autic. ;)
 
Član
i ja sam corsu na taj odpad prodao, gdje prva slika :D Ajd nek je sa srecom i vozio puno km ( ne izdalo ga srce) :D
 
Top