Renault 5 GTE T

Renault 5 GTE T

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Rendzer je prejak imao sam zadovoljstvo da vozim jednog takvog (stock,bez turba) i bilo je samo:123::123::123:
 
Član
Turbo Power, cool igracka :cool:

Samo ja bi obojio kompletan auto u istu boju.

Ovako izgleda ofucano :icon_eek:
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Ufffff sto su mu fino sjele ove felge! Jesu li ovo PUG 205 GTI Felge ili ?

ee navodno su to felge sa renaulta 19,2.0,tako mi je reko lik si sam nabavio,al felge su čelične,al su mu sjele taman;):icon_smile:

w210 je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Turbo Power, cool igracka :cool:

Samo ja bi obojio kompletan auto u istu boju.

Ovako izgleda ofucano :icon_eek:

Potpis. Npr. ja bih stavio perla bjelu boju

ovo je dosta lose pofarbano,a auto je kod mene vec 5 god,onda jos nije bilo te perla bijele za nabavit..:( al na proljece ide ili cijeli u perla bijelu,ili ovo sto je crveno ide u crno..jos razmisljam....:)
 

MTR

Član
ne znam odakle si , ali ako ti treba sta od Volva ( dijelovi za motora itd ) slobodno salji PM . Za sve ostale ovaj 1,7 je u osnovi Renault motor koji je Volvo malo prilagodio za sebe , 1.6,1.7,1.8,1.9 dTi dCi , dosta mjenjaca itd sve im je isto .

Metni ti slobodno Twin Scroll turbinu sa 2,0T i ima da letiii
 
Član
MTR je napisao(la):
ne znam odakle si , ali ako ti treba sta od Volva ( dijelovi za motora itd ) slobodno salji PM . Za sve ostale ovaj 1,7 je u osnovi Renault motor koji je Volvo malo prilagodio za sebe , 1.6,1.7,1.8,1.9 dTi dCi , dosta mjenjaca itd sve im je isto .

Metni ti slobodno Twin Scroll turbinu sa 2,0T i ima da letiii

hvala ,iz zagreba sam,ma uvijek nesto treba,dobro je znati:)sa kojeg motora je ta turbina??planiram na proljece staviti t28 turbinu gore...:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top