Renault 5 GTE T

Renault 5 GTE T

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozz.evo da predstavim vozilo,kupljen 2004,renault 5 GTE,1990.god 1.7 94 ks-sada je 1.7 turbo 122ks iz volva.:icon_smile:

tako sada izgleda,sad ovih dana idu 15'' bijele felge gore og r19 2.0...stavim slika josh poslije...:123:

evo jos slika:

 
Član
roki_actros je napisao(la):
Dobro dosao kolega...Cini mi se da poznajem Petka sa Oldschoola...Samo naprijed...Sta je u planu?

je je sa oldschool-a,tamo sam na tvom profilu i vidio ovaj forum,a u planu..ma od ztrka sam odustao,sad malo na style idem,kad skupim neku lovicu,ide u metalic bijelu,sa carbon haubom i probat cu nabavit ronal turbo felgice...moram mu limariju rijesit,vec mu je vrijeme....:icon_smile:
 
Član
Davor_ je napisao(la):
U par dana dve 5ice turbo a po mom misljenju nisi treba dirati motor ipak je to ikona.;)
znam,da,kuzim...imam josh uvijek originalni motor,ali oduvijek me turbak privlacio a il su rijetki il su uu uzas stanju,a moj je bio u super stanju,znam oba vlasnika,tak da...a i 1.7 T sam dobio skoro badava,sa 110tkm,tak da je steta bila ne stavit ga.........:123:

ma nije bas jako strasna limarija,malo pod kod suvozaca,al je lakirel los posaoo odradio,pa bi ga prije zbog toga slagao,nego sto je trul,drzi se za svoje god...ma pomalo...korak po korak..;)
 
Član
Jako mi se dopada koncept ovog automobila, peticu volim u bilo kom obliku...
Ocekujem jos slika ;) !
 
to su isto odlicne masine od volva,koliko sam barem cuo rijetkost je naci ih a imaju jako puno potencijala za dici snagu i od malog autica kao npr tvog renaulta napravit veliku zvijer....

Sretno u daljnjem radu i drago mi je da ima jos renault fanova;)
 
Član
da i to ke 122ks na t2 turbo i tlak od cca 0.6bara,uz veci turbo,injectore,mapiranje,navodno lako ide do 240 ks....
rijetki jesu,istina,al se da nac komplet volvo,tak sam ja napravio,uzo sve i slagao..kod nas je jako malo tih auta,al ima potencijala i sad sa 122ks i 870kg se lako nosi s autima od 150.160ks....:icon_smile:
,,
sad sam mjesec dana bio bez auta,mjenjac otisao a pase samo od gtturba ili od volva...pa muke dok sam ga nasao,al ovih dana treba na cestu....stvljam gore 15''bijele celicne felge od r19,2.0....stavit cu slike kad bude gotov...:123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top