renault 5 akustika

renault 5 akustika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo pošto se ja nekužim baš ništa u akustiku opčenito a kamoli auta zamolio bih vas za neke prijedloge šta da stavim u auto. Imam 2500 kn pa ako može neki radio dobar bez pojačala i neke zvučnike ako može. Pojačalo budem kupio kasnije ili imate vi kakav prijedlog za sve to i još nešto da vas pitam gdje ima dobrih centralnih daljinskih za kupit ili da ih bar vidim kak to izgleda. Gledo sam nešto na netu al mislim da ovdje ipak ima nešto boljih prijedloga.;)
 
Član
http://www.cice.com.hr/novo/index.php?PHPSESSID=28e3d351f2be4e69f359d4ef13305942&action=forum
 
Član
iskreno sa tom lovom ja bi napravio dobar start sa odlicnim HU tako da bi preuzeo neku od mnogih multimedija sa www.zona8.hr ... danas sam bas u osjeku imao priliku da vidim jednu od ovih multimedija u akciji i stvarno su zanimljive stvarcice i sto je najbitnije povoljne su ... pa bi ako ostane sta love pokusao se zadovoljit nekim solidnim zvucnicima ... tipa pioneer (A ili E serija) ili nesto od alpine, dls, i da ne nabrajam dalje (pioneer najjeftiniji izbor naravno a solidno svira s obzirom kolko kosta) ove ostale su vec klasa/e iznad (sony, sal i slicne nebi ni dzaba uzimo to je po meni totalno bacanje para) ... za pocetak mislim da ti je to naaaajbolja odskocna daska ... e sad kolko je tebi stalo do slicnih stvari i dal ti se radi nesto ovakvo u renou 5, to je do tebe ;) ...

i da, svakako se raspitaj i na cicama malo, mozda ti oni dadnu i neki bolji prijedlog ;) ...
 
Član
da se razumijemo, focal je daleko bolji od pioneer-a, al kad si vec se odlucio za pioneer HU, mozda da pogledas i pioneer zvucnike jer ja bar sam uvijek za to da se slaze marka na marku ... evo linkovi:

A serija

ili

E serija
 
Član
pa za pocetak ja bih ubacio pioneer HU i 4 zvucnika pioneer,DLS.......mislim da ces se i novcano uklopiti...... ;)
 
Član
A serija je glasnija, ili ti ga za one koji zele glasniji ali malo manje kvalitetan zvuk, dok je E serija za nijansu slabija, ali ima dosta kvalitetniji zvuk ... eto to ti je ukratko ... sad do tebe je sta ti je bitnije, glasnoca ili kvaliteta ... naravno ako se odlucis za pioneer ... ;)
 
Član
vjerojatno ću uzet pioneer i E klasu. kvaliteta zvuka je ipak bolja od glasnoće :D . onda ću uzeti onaj tvoj što si pokazo ako ne nađem ništa bolje ili ako ne skupim nešto malo više novaca
 
Član
Team BLANK project, osim natjecanjima i obaranjem rekorda :) , bavi se prodajom i ugradnjom audio opreme u automobile..
nisi daleko od ZG-a, javi se i navrati do nas pa cemo vidjeti sta i kako bi bilo najbolje za tebe i tvoj ukus..

mozes nazvati i samo radi savjeta, uvijek smo spremni pomoci.. ;)

00385 99 3999994 Simic
 
Član
Obicno uz nove zvucnike dolaze ti i kablovi,posto ce ti sluziti samo za slusanje mozes i njih koristiti, u svakoj radnji koja se bavi auto akustikom takod prodaju i kabl za zvucnike,izracunas kolko ti metara treba i to je to ...

Kod mene je na zvucnicima DLS 2x1.5 mm kabl i mislim da je to sasvim dovoljno bespotrebno bi bilo deblje stavljat na obicne zvucnike ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top