renault 21 1,7

renault 21 1,7

Član
evo ija ponovo da postavim svoju garazu u pitanju je renault 21 1,7 bio trenutno 1,4i 1988 godiste 1,7 davno otiso u zeljezo
kod mene je vec 3 godine . poprilicno sam zadovoljan s njim .
nikakvo posebno cuniranje necu raditi na njemu otprilike ce biti klasika osim spustanja , abd u skorije vrijeme parica kakvih za farbanje i to je to .




trenutno skupljam pare da uzmem motor drugi da bude oem sve . jedan sam motor nabavio danas kod komsije za nevjerovatne pare sa mnogo djelova pa cemo vidjeti imal sta od njege mozda bude kakav projektic s njim . uglavnom evo slike















jedva ja uganja ove slike
 
ooo druze,jos jedna 21-ca :icon_smile: napokon hehehe,doduse starija i drukcija od moje ali 21 je 21.Izvadio 1,7 stavio 1,4 :icon_sad:
Lijep je motor i sve to,samo ja ga se zasitio i previse hahaha...!!!
Koji motor planiras ubacit sad poslije tog 1,4??
 
Član
renault_fan je napisao(la):
ooo druze,jos jedna 21-ca :icon_smile: napokon hehehe,doduse starija i drukcija od moje ali 21 je 21.Izvadio 1,7 stavio 1,4 :icon_sad:
Lijep je motor i sve to,samo ja ga se zasitio i previse hahaha...!!!
Koji motor planiras ubacit sad poslije tog 1,4??

ev bas sad ude u kucu rascerupo ovaj sto sam nabavio motor 1,7 da vidim stanje
izgleda cu njega da ubacim nije los generalku cu mu puknut al fali mi grana usis izduv nosac motora prenji desni i instalacija na motoru , a ovaj 1,4 odavno prodajem. sutra cu u obilazak da to nadem ovo sto mi fali.
pratio sam kak si uradio auto fino i ja ciljam u tome smjeru .........
 
da sam na tvom mjestu, ne bi se zamarao s tim 1,7...Bolje uzmi neki noviji motor u njeg.Meni u planu je AKO ne prodam ovog svog,stavit Lagunin 2,0 16v ili mozda 1,8 16v.Na kilazu mog auta,a stvarno je lagan, bi to bilo idealno :D
Tezina mog renaulta sa 1,4 motorom je 850kg. :icon_smile:
 
Član
ma znam al eto hocu ono da ga vratim kako je bio a i zatrpan sam rezervnim djelovima za ovaj motor ai i prodati ga nekad biti ce pa pozeljno je da bude sve kako treba znas kak je kada prodajes na sve ljudi gledaju.
 
Član
danas povadeni klipovi pumpa ulja i koljenasto itd itd
i odnijeo covjeku da obradi stubline i karike nove stavi , kad danas me zove blok nevalja stubline previse ovalne takode lezista koljenastog nevaljaju sve u svemu nevlja trebalo bi raditi obradu svega toga sto je meni preskupo , tako da nije on mene daba onako jeftino izasao . tako dok neskupim koju kintu da uzmem kod ADE motor dotada ostaje 1,4 motor . slike veceras :cool::cool:
Barem je glava motora ok ona ostaje ovo ostalo sto netreba u zeljezo . hahahah
 
Top