Renault 19 16v

Renault 19 16v

Član
E to,to, crvena luminacija je po meni najljepsa jos u kombinaciji sa bijelom ,mislim da ce super izgledati.
Ovo sto je do sada presvuceno izgleda fenomenalno.Svaka cast, veliki respekt za auto :cool::cool:
 
BHT Ovisnik
odlicno,perverzijaaa:cool:
stvarno svaka cast za auto, volim vidjeti za promjenu da netko ovako auto sredi i to jos ovako s ukusom i ovako pedantno,imas prelijepo auto,svaka cast:cool:
 
Legend
svaka cast druze
R19 u ovoj izvedbi nikad vidio nisam , a sumnjam da daleko bolje od ovog i ide , sve bi bilo previse
ljetos si bio do mene u Bihacu , sve extra , posebno mi se sviklo kako si se potrudio oko slaganja komponenti u gepeku
samo naprijed komsiluk ;)
 
Član
Jaoooooooooooooo, lijepo je vidjeti da neko i nešto drugačije sređuje... Svaka čast, bolje ne može fakat za 10 auto :cool:
 
da ga vidim iz daljine,nikad nebi skužio da se radi o Renaultu. Auto izgleda perverzno dobro,jako mi se sviđa clean look,boja i hauba su ti genijalne. Baš ti je picolovac :cool:
 
Član
Jučer sam te vidio ,na onoj ravnici od Tasuna prema mostu,zvuk je ekstra i naravno sve pohvale za auto,nema jačeg Renoa u Bosni pa i šire.
 
Član
uh jest dobar, svaka cast majstore, najbolja 19-ka koju sam vidio. :cool::cool::cool:


predstavi ga i ovde :icon_biggrin:

http://renault-klub.ba/forum/
 
Član
Onu sliku u prirodi kad sam vidio, i nase tablice :S.... avto odlicno 100% tuning 0% cigancenje, da je bar vise ovakvih ljudi koji kad se odluce radit avto ne krenu sa naljepnicama i farbanjem svaki dan po nesto.... Saljem ti svog renoja uradi mu nesto :D ;);););)
 
Top