remus na renault scenic

remus na renault scenic

Član
planiram staviti remus auspuh na renault scenic (2.0 110 KS 1998.) i zanima dali cu trebat rezat plastike.i ako ne rezem dali cu moc spustiti auspuh ispod plastika da se vidi tuba ili pak skroz sve ispod skriveno.

http://www.ppsonline.net/images/RemusMain.jpg radi se o ovom polovnom auspuhu, koliko vi mislite da vrijedi???
 
Član
mislis da se nemoze izvesti nesto...spustit ga pa stavit neke nosace??? btw koliko se ispalti dati za ovakav polovni auspuh?
 
Član
Pa novi solidni su negdje oko 150, sve je pitanje kvalitete i koliko je ocuvan...

A moze se on spustiti na nosace nije rpoblem nikakav, nego glupavo ispadne kad ti i lonac komplet i cijev vire ispod branika na 6cm od zemlje...neboj se zapilati branik nece se on poceti cijepati ;)
 
Član
150 €??
ajoj kako se necu bojat zapilit kad to stvljam na auto od starog njemu za rodendan haha...
 
Član
150 km marki i eto ruke, zavisi kako gdje, ali nekih 200km ili ti ga 100 eura sa ugradnjom od inoxa lonac sa nastavkom... ovdje kod nas vecinom... samo treba fino izrezat branik i nema problema....
 
Član
ja dobijem onaj sa slike za 400kn polovan...zato zelim iskoristit situaciju...probat cu vidit dal se da sta nakosit ili nesto :S a i da se ne otopi plastika mi je malo...
 
Vidi kod Tibora kako je uradjeno, pa se opet ne topi nista, ni boja kako sam ja vidio ;) , ljepse ce biti ako se fino izreze i proturi, neces se pokajati ;)
 
Top