Reli Jahorina 2013

Reli Jahorina 2013

Član
Boki sto se ti nisi prijavio da postavis rekord. Nekad si i vjezbao gore. Doduse vjerovatno samo na pravcu kod prvog sumara,a ovdje se treba voziti i po krivinama.
Decko sa jugom je prvi put vozio trku,osim toga cesta je katastrofalna a u njega auto prilicno nizak.
Okovic/Osenk sa evo X ocekivano najbrzi,jer su i jedini pravi relijasi,Svrakic sa citroenom je bio tu da podrzi trku,covjek nije trkac (supruga mu je bila suvozac). Dojcin podsisao zbunje na osmicama,ali nastavio voziti.
Uglavnom za prvi put odlicno.
Sljedece godine ocekujem bar tri auta iz ovih projekata ovdje da ce nastupiti.
 
Legend
Bio sam u nedelju na trebevicu pratio prolazak auta na jednoj dosta zahtjevnoj krivini... malo takmicara a vjetar raznosio... momak s peugeotom je izletio na toj krivini uletio u grmlje i udario u malo brdo na kojem smo mi stajali... kad je prosla panika jer je bukvalno stao ispod nas, uspjeli smo ga izgurati na cestu i momak je nastavio dalje, jedino mu je ostala karambolka na tom mjestu... vec drugi krog je prosao super i dobio je ovacije od raje koja je polijegala za svaki slucaj kad je ponovo naisao... hahahaahahah... meni znaci bilo dobro... :)

Ev drug Alem je snjimao...

Srecom nije niko povrijedjen, jedino sto se raja ko perje razletila, pa neke nismo ni nasli kasnije... hahahahah...
 
Član
Haha, raja se ko perje razletila, bas je i bilo tako :D
JoksaTurbo odlican video :)

Mediteran nije se moglo sa autom bez rollbara, rado bi ja odvozio, makar i nekim laganijim-sigurnim tempom :)

Evo snimak Trebevica iz Clia...
 
Top