Reli Brčko - Banovići 29.9.2013

Reli Brčko - Banovići 29.9.2013

Član
To nije tesko, prijavis se da vozis sve, izadjes na poligon i porusis sve cunjeve - osim kontrolnog (posto njega trebas rusit).

Tu ces dobiti kaznenih da ce onim trebati digitron da sve sracunaju :D
 
Član
Ima odredjeno vrijeme, kako nema? Na startu rallya dobijes karton i na njemu ti pise vrijeme tacno u minutu kada moras proci pored odredjenog punkta. Sve prije i kasnije dobijas kaznene bodove. Starta se iz kolone i pustaju vozila u razmaku od par minuta. Kasnije vozis sam, mada ces na punktovima vjerovatno sretati druge vozace. Ako si turisticki, to vjerovatno znaci da ne vozis ispite spretnosti, a sve ostalo vozis. Gledam imaju samo dva ispita spretnosti i ne djeluju preteski...
Ja godinama vozim (turisticki doduse) i nikad nisu gledali vrijeme, u smislu da neko stopa u minutu, ali opet logicno da se neces voziti do Brckog 7 sati..
 
Poslednja izmena:
Član
Cekaj, jel kad vozis turisticki budes na tabli za rezultatima rallya ili ne?

Ako budes na tabli, onda ti moraju stopati minute, jer svaki kontrolni punkt ti upisuje vrijeme na karton.

Suki skuzio sam ja na sta ti mislis, samo kazem da se i to moze lako "prekucati" :D
A vidio sam par BMW kockica na ispitima spretnosti, samo nikad nisam vidio karavan kockicu tamo :)
 
Član
Cekaj, jel kad vozis turisticki budes na tabli za rezultatima rallya ili ne?

Ako budes na tabli, onda ti moraju stopati minute, jer svaki kontrolni punkt ti upisuje vrijeme na karton.

Suki skuzio sam ja na sta ti mislis, samo kazem da se i to moze lako "prekucati" :D
A vidio sam par BMW kockica na ispitima spretnosti, samo nikad nisam vidio karavan kockicu tamo :)
Ma ne budes na rezultatima..
 
Član
Dobro onda ti vozis isto kao sto bi vozio i da se nisi prijavio, samo sto imas broj i mozes besplatno jesti :)
 
Član
Ja sam nekad i ispite spretnosti vozio bez licence, samo ti nema tada bodovanja, a kazu ti i ako pobjedis, neces dobiti pehar ako nemas licencu.

Ali mozes sve regularno voziti i vidjeti gdje si.
 
Top