Reklamacija mog YouTube kanala! Snimam 2 projekta koja radim (2 Golfa)

Reklamacija mog YouTube kanala! Snimam 2 projekta koja radim (2 Golfa)

Snimam projekat koji radim sa Golf 2 1.3 benzin, bit ce fino tuniran, a takodje radim projekat sa Golf 2 1.6 dizel koji cu najvjerovatnije prodati kad ga zavrsim, trenutno sastavljam dizela iz temelja, skoljku sam uzeo sa otpada i krenulo je sastavljanje, a benzin se priprema za farbanje stigla su vrata od novije godine, i fino se priprema na kanalu ce biti i moja Toyota Celica koja je trenutno daily bit ce svega i svacega, pogledajte moj kanal ako vam se svidja like & subscribe, hvala puno

YouTube Kanal -> https://www.youtube.com/channel/UCSA9NtzyomlFUZ2HMvsyHfQ
Najnoviji video ->
Moj instagram @narisdrift
 
Član
Reklamiram svoj youtube kanal, ne kontam zasto takav odgovor?
Zato sto je reklamacija ustvari zalba/prituzba/prigovor trgovcu na neki proizvod koji ne zadovoljava odredjene kriterije.
A ono sto si ti htio reci je nesto sasvim drugo, al' nema veze...
Ugl. mene zanima koja ti je ciljna grupa ovog kanala? Stariji ti ovo nece gledati jer je mnogo dosadno, a djecu zanima paljenje guma, ubrzanja automobila, nitro, kako driftati i ostale gluposti :D
 
Zato sto je reklamacija ustvari zalba/prituzba/prigovor trgovcu na neki proizvod koji ne zadovoljava odredjene kriterije.
A ono sto si ti htio reci je nesto sasvim drugo, al' nema veze...
Ugl. mene zanima koja ti je ciljna grupa ovog kanala? Stariji ti ovo nece gledati jer je mnogo dosadno, a djecu zanima paljenje guma, ubrzanja automobila, nitro, kako driftati i ostale gluposti :D
hahahahaha izvinjavam se na pogresnom izrazavanju onda
 
Top