Reglaža Golf 2 (Centriranje)

Reglaža Golf 2 (Centriranje)

Član
Ovako zanima me da li se uopšte može odraditi reglaža(centriranje) Zadnjih točkova na Golf 2 1.6 td ?
Točkovi mi idu ukrivo, tj troše se sa unutarnje strane
 
Član
Kupite Yuga, on ima nezavisno vesanje pa moze da se steluje :D Kod tih polukrutih osovina nema stelovanja, problem moze biti samo da je kriva ili da odu lezajevi tocka pa da od toga dobije nagib...
 
Član
Kupi most sa otpada koji je na autu vec pa pogledaj gume i lezajeve to ti je sve 50 km i ruke 20 25 30
 
Član
Problem prije su mi stvarali ležajevi, koje sam zamjenio, takođe sam zamjenio i selene komplet i ostala je ta krivina, sad ne znam stvarno, gledam trap odozdo, dobar je niđe' nije trul i sl
 
Ako imas dobre gume mjenjaj komplet most,ako su gume u kurcu teraj dok moze onda mjenjaj most I gume,mada je rjedak skucaj da je neko polomio zadnji most u dvice a da je nije stuko u temelj.... jel ti ima lufta na tocku kad je auto na dizalici?
 
Član
nema lufta sve je utegnuto ko metak što bi se reklo, starije su gume jbg, ne znam šta da ti kažem, neki su govorili da kod nekih dvica uvijek ima malo nagiba guma, meni je skidalo gumu kad je otišao ležaj, međutim sad kad sam zamjenio sve to čini mi se da ne troši ali ima taj nagib
 
Ocito nije ko metak... neznas dali ti je namontiro lezaj I sve kako valja ili je sfuserio jer nebi ti ostavio tockove pod nagibom nego bi to rjesio davalja....
 
Top