registracijske tablice BERN

registracijske tablice BERN

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav
Zanima me mogu li na nekoj stranici naci ime vlasnika automobila, registracijskih oznaka Bern (BE), ako znam broj tablica....

Hvala unaprijed:icon_smile:
 
Član
uf, ne pitaj, odvalio mi retrovizor na parkingu, vidio neki pajdo i zapiso tablice....
sad da je nac bar ime:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 

MTR

Član
ne treba ti ime , prijavis policiji auto sa tim tablama , naprave zapisnik , odes u osiguranje koje ti je izdalo policu i oni preko centralnog ureda traze naplatu stete . Meni neki dan Slovenac sa kamionom odvalio kapiju ,i utekao , ja nazvao muriju , nasli ga za po sata. Ja predao papire i evo cekam sad sta ce biti dalje . U osnovi on mora imati zeleni karton , preko tablica mu se udje u trag i nema problema . Muriju zovi i reci da ti je uteko , naci ce oni njega
 
Član
da, da moze tako, i ja mislim, samo sto je dug proces za male pare...ali jbg nista te ne kosta da to uradis, makar ce se i on izcimati :icon_biggrin:

ja se prekjuce mal' ne potukoh sa nekim gastarbajterom, jbt misli da je bog otac ako radi u Austriji :S a ja kratak fitilj, zacas planem, i opsujem mu majku, i ja krenem, kad on za mnom, i ja stanem fino, izadjem iz auta, on poce da se dere, kao udavice me, ja kazem udavi i nista on :) jbg zavalio ja sjediste, pa izgledao kao da sam mali neki, pa on konto sad ce me stic i opalit samar, a ja cu plakat :lol:

nego, ti fino, ako ti se isplati, uradi kao sto ti kolega gore predlaze, prijavi policiji fino i cekaj...

Pozz
 
Član
jedno 6 mjeseci ko sto sam i ja ceko 120 maraka :lol::lol::lol: nadji dva svjedoka minimalno, za svaki slucaj nek se nadju i naplatices to sigurno;)
 
Član
i ako ti je jos nesto osteceno malo tu negdje, sa te strane tog retrovizora i to prijavi :lol: :lol:
 
Član
cudim se da nisi odma prijavio muriji,sad razvali jos nesto prije nego dodju,kad je mogao pobjec mozes i ti njega uvalit,heh;);)
 
Član
pa to i ja kazem :))) ako ti trebaju pragovi, ako su ti izgrebana brata ili blatobran sa te strane i slicno :)))
 
Član
mene cudi kako mi jos niko nije nesto uradio na autu, s obzirom da je na BiH tablice :icon_biggrin: zato sam ja ''UBRAO'' jedne BG tablice da uskladim u svoju kolekciju :lol: :murija: jos onakva guzva i j*ada :icon_biggrin: :smajli30:

:icon_exclaim:
 
Član
hahaha kad covjeku dodje na kucnu adresu kazna za lancani sudar :) jos malo pa ce neko predloziti da prijavi da mu je obe noge slomio i otisao :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top