Registracija

Registracija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kako kod nas (BiH) da se dobije registracija sa imenom, tj. da umjesto ove registracije stoji ime ili vec nesto pisano???
 
Član
Pomalo sam OT, ali zna li tko, je li tacno da je zakon izmijenjen, da se sada moze regati auto na novog vlasnika iako prosli ima neplacenih kazni (novi naravno nema)?
 
Član
moze ja sam jucer sebi provjeravao u policiji tj. KAZNE PROSLOG VLASNIKA NEMAJU VEZE SA PRIJENOSOM AUTA NA NOVOG VLASNIKA AKO NOVI VLASNIK NEMA NEPLACENIH KAZNA jer kazne idu na maticni broj vlasnika a ne na automobil
 
Član
trizex je napisao(la):
bmw ako bude tako i kod mene, placam ti pivo u mostaru 30tog :)

je 100 % ako lazem ja lazu oni u policiji jucer sam provjeravao jer sam kupio auto od '' problematicnog'' lika ali nisam mu dao svoje papire dok nsiam bio siguran da mogu prenijeti na sebe njegovo i rekli su da nema veze prijenos sa kaznama prijasnjeg vlasnika
a za pivu sam uvjek spreman :)
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
trizex je napisao(la):
bmw ako bude tako i kod mene, placam ti pivo u mostaru 30tog :)

je 100 % ako lazem ja lazu oni u policiji jucer sam provjeravao jer sam kupio auto od '' problematicnog'' lika ali nisam mu dao svoje papire dok nsiam bio siguran da mogu prenijeti na sebe njegovo i rekli su da nema veze prijenos sa kaznama prijasnjeg vlasnika
a za pivu sam uvjek spreman :)

Identicno i kod mene :) i za situaciju i za pivu :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top