REGISTRACIJA VOZILA SARAJEVO----SAMO ZA ČLANOVE BHTUNING FORUMA POSEBAN POPUST!

REGISTRACIJA VOZILA SARAJEVO----SAMO ZA ČLANOVE BHTUNING FORUMA POSEBAN POPUST!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
U saradnji sa BHTUNING forumom nudim kompletnu uslugu registracije vaših ljubimaca.

Ono što je za vas bitno je da se na već minimalnu cijenu registracije [/u](ne naplaćuje se cijena usluge od 20 KM i porez) + dodatni popust za članove foruma u iznosu od 20 KM tako da kada se sve ovo sabere ostvaruje se značajan popust.

Sve ovo je dogovoreno sa administracijom foruma, te se u to ime možete zahvaliti i edi_16v koji je odbio uzeti svoj dio kako bi vam popust bio veći.

Registracija vozila se odnosi samo na Kanton Sarajevo.


Kontakt broj je 061/319656 Edži
 
Administrator
RE: REGISTRACIJA VOZILA SARAJEVO----SAMO ZA ČLANOVE BHTUNING FORUMA POSABAN POPUST!

pa da vidimo
1.8, 124Kw, 91god
 
Član
RE: REGISTRACIJA VOZILA SARAJEVO----SAMO ZA ČLANOVE BHTUNING FORUMA POSABAN POPUST!

Samire cijena registracije je 578 KM + tehnički pregled koji ne plaćaš meni 61KM
 
Administrator
RE: REGISTRACIJA VOZILA SARAJEVO----SAMO ZA ČLANOVE BHTUNING FORUMA POSABAN POPUST!

OK hvala ti ;)
 
Član
RE: REGISTRACIJA VOZILA SARAJEVO----SAMO ZA ČLANOVE BHTUNING FORUMA POSABAN POPUST!

Fiat Punto 1242 cc 63 KW, 2000. godina :icon_rolleyes: ;)
 
Član
RE: REGISTRACIJA VOZILA SARAJEVO----SAMO ZA ČLANOVE BHTUNING FORUMA POSABAN POPUST!

2,4 dizel, 66 kw, 85 godina?
 
Član
RE: REGISTRACIJA VOZILA SARAJEVO----SAMO ZA ČLANOVE BHTUNING FORUMA POSABAN POPUST!

ja prije 5 dana registrovao al bas da vidim koliko bi me izaslo kod Vas
1.8 165 Kw 2002 godiste
 
Član
RE: REGISTRACIJA VOZILA SARAJEVO----SAMO ZA ČLANOVE BHTUNING FORUMA POSABAN POPUST!

1.4benzin 44KW 1997god
1.8T benzin 175KW 2000god

i adresa?
hvala ;)
 
Član
Re: REGISTRACIJA VOZILA SARAJEVO----SAMO ZA ČLANOVE BHTUNING FORUMA POSABAN POPUST!

Golf mk2 1.8 102kw???
 
Član
RE: REGISTRACIJA VOZILA SARAJEVO----SAMO ZA ČLANOVE BHTUNING FORUMA POSABAN POPUST!

GaRGa je napisao(la):
ja prije 5 dana registrovao al bas da vidim koliko bi me izaslo kod Vas
1.8 165 Kw 2002 godiste

Tebi je ista cijena kao i Samiru post iznad tebe.
Znači 578 + tehnički.

Molio bi samo sve članove da ne polemišu oko cijene u ovoj temi.
Ja ću izračunati cijenu registracije svakome i onaj kome je jeftinije će registrovati kod mene a ako može da nađe još jeftinije neka tamo registruje i kraj priče.

Ovo sam napisao kako se ne bi vodila bezpotrebna diskusija o tome, znači vi meni proslijedite podatke ja izračunam i kome odgovara neka registruje kome ne neka traži dalje.




dado gti je napisao(la):
Golf mk2 1.8 102kw???

Ovo se odnosi samo za Sarajevo, u Brčkom je to dosta jeftinije.


sub3r je napisao(la):
1.4benzin 44KW 1997god
1.8T benzin 175KW 2000god

i adresa?
hvala ;)

1.4benzin 44KW 1997god---350 + tehnički.
1.8T benzin 175KW 2000god---578 + tehnički.
 
Član
RE: REGISTRACIJA VOZILA SARAJEVO----SAMO ZA ČLANOVE BHTUNING FORUMA POSABAN POPUST!

2FAST je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
ja prije 5 dana registrovao al bas da vidim koliko bi me izaslo kod Vas
1.8 165 Kw 2002 godiste

Tebi je ista cijena kao i Samiru post iznad tebe.
Znači 578 + tehnički.


hvala, da sa znao registrovao bih preko tebe izaslo bi me oko 60 km jeftinije nego sto sam platio :)
 
Član
RE: REGISTRACIJA VOZILA SARAJEVO----SAMO ZA ČLANOVE BHTUNING FORUMA POSABAN POPUST!

GaRGa je napisao(la):
2FAST je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
ja prije 5 dana registrovao al bas da vidim koliko bi me izaslo kod Vas
1.8 165 Kw 2002 godiste

Tebi je ista cijena kao i Samiru post iznad tebe.
Znači 578 + tehnički.


hvala, da sa znao registrovao bih preko tebe izaslo bi me oko 60 km jeftinije nego sto sam platio :)

Hehe zato sljedeće godine znaš šta ti je činiti ;)
 
Član
RE: REGISTRACIJA VOZILA SARAJEVO----SAMO ZA ČLANOVE BHTUNING FORUMA POSABAN POPUST!

ako moze cijena za:

passat 1.9TDI 96kW 2004god
golf 5 1.9TDI 77kW 2008god
passat 2.0TDI 103kW 2007god

hvala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top