Registracija vozila - istekla licna karta?

Registracija vozila - istekla licna karta?

Kratko i jasno istekla mi je licna a moram registrovati auto , jel mogu sa starom licnom ili moram vaditi novu da bi regao?
 
Član
Ja kad sam skoro reg. auto su skontali da mi istice za 10ak dana... Sto znaci da gledaju. E sad zavisi koliko je kahve ona šalteruša popila....
 
Član
Mama mi je nedavno mjenjala licnu kartu, sad sam je zvao da provjerim sebe al ni ona nije 100% sigurna , al koliko se ja sjecam ona je predala za novu licnu, dobila potvrdu da je predala i staru licnu kartu dok joj nova ne bude gotova. Sa tom starom dignes novu...
 
Član
Mislim da tu u pomoc stize da potvrda da si predao za novu licnu, jer u sustini ako nije tako kako ja predpostavljam i cini mi se logicno, onda ti
nemas licnu kartu jer je "istekla", ono, sto ste mi je ostavljali ako ne vrijedi ni za sta, pa je jos moram vracat ... Al opet nisam siguran, posto kod nas sve sto je logicno nije ispravno, al ti za 20 min predas za novu i pravac do mupa i ispitas sve...
 
Član
S potvrdom da si predao za novu moze, pisao sam to u prvom postu.
Znam skoro sam prodao auto od punice, i ovi iz osiguranja kad su pravili kupoprodajni skuze da je licna istekla prije par mjeseci. Novo auto je uredno registrovala, ali nisu primjetili da je licna istekla. Da jesu morala bi predat za novu,to su nam u osiguranju odmah rekli
 
Top