Registracija 6 mjeseci za motore

Registracija 6 mjeseci za motore

Super Moderator
Zdravo ljudi da li neko zna moze li se registrovati motor na 6 mjeseci i je li cijena bude upola manja ili? Nacuo sam da su ove godine uveli da se motori mogu na 6 mjeseci registrovati ali niko mi nije potvrdio 100% i u kojem osiguranju to mogu uraditi?

Hvala ;)
 
Član
i ja sam to cuo..moze se registrovati al na kraju ispadne skuplje od cijele godine..
kako su meni objesnili nema neki popust od 50 posto.. uglavnom ne isplati se..
ja registrovao na citavu godinu 473 KM..
1000 ccm skupo za registrovati
 
Član
skoro mi prica od druga stari, inace dugogodisnji bajker. kaze on da se moze regati na 6 mjeseci, nisam nista puno zapitkivao, ali je i on rekao da od ove godine moze
 
Super Moderator
Pa znam da je izmedju 400-500 registracija normalno i da je prosle godine moglo pola godine da platis samo policu i ne znam ti sta vec i da opet bude oko 400KM a ove godine navodno sve upola placas al volio bi vise znati o tome
 
Legend
na ovom podrucju ista problematika
ali sam do sad od vise ljudi cuo da je zakonom naj normalnije dozvoljeno 6,....mozda i manje mjeseci za registraciju motora,ali navodno osiguranja zezaju i nedaju tako nego samo punih 12 , a glupost jer je svugdje u svijetu normalno rijeseno,motor ces voziti 3-4 mjeseca a ne za novu godinu jbg....gladni su love
 
Super Moderator
U normalnim zemljama ti i auto i motor i sta ti ja znam mozes registrovat na 17 dana ako ti to zelis i na koliko god hoces al kod nas sve naopako
 
Član
jutros sam bio sa ovim drugom i njegov stari je bio prisutan pa sam ga upitao. Rece mi on da nema nikakvih problema sto se zakonske regulative tice, ali da je bas problem u osiguranjima, koja ne izdaju police na manje od 12 mjeseci, tako mi on rece. On je registrovao svoju Yamahu na 6 mjeseci u kako sam vec naveo Jahorina osiguranju
 
Član
Druze mene registracija za 1000ccm izasla 420 Km jer nove tablice saobracajna
sta ja znam sta jos ima ...a sledeca registracija bit ce 350 ..
 
Top