Redizajn i za Volkswagen T5

Redizajn i za Volkswagen T5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
najdrazi kombi,vise bi volio ovo nego kakvog novog passata,s ovim pokupis raju i goni na more bilo gdje da pođes dobro ti:cool::cool:
 
Član
Sta mislis Cole kolko bi on iso magistralom, i putevima do mora ? :lol::D

Nek su ga osvjezili, mada mi opet sa strane izgleda zastarjelo, tek dobre felge bi ga malo otvorile, al svako svoje ;)
 
Član
Super je,vozio sam se u ovom novom Transporteru. Osjecaj u voznji je jako dobar... svidja mi se :icon_smile:
 
Član
Mozes se u picarenje sa njim komotno bijesna masina, a sminkerski izgleda... :) Steta ovo tovarit :)
 
Nelle_G je napisao(la):
Super je,vozio sam se u ovom novom Transporteru. Osjecaj u voznji je jako dobar... svidja mi se :icon_smile:

i ja sam,samo meni nije bilo udobno....valjda to zavisi od paketa opreme :icon_question:












na ovom je pisalo nesto policija :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Član
nabaciti felne s puno falca,spustiti,zamraćiti,nazad ubaciti gril i frižider ideš po stret rejsovima
prodaješ chevape i pivu brzo se kombi otplati :cool:
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
Nelle_G je napisao(la):
Super je,vozio sam se u ovom novom Transporteru. Osjecaj u voznji je jako dobar... svidja mi se :icon_smile:

i ja sam,samo meni nije bilo udobno....valjda to zavisi od paketa opreme :icon_question:











na ovom je pisalo nesto policija :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

heheh garant si u nekom kavezu bio... Nisi sluso:lol::D
 
Član
Svi noviji siroko looking vw su zaista predivni u odnosu na konzervativni dizajn vwa, svaka im cast!
 
Član
gaga je napisao(la):
najbolji kombi ikad napravljeni su VW T...
brzeg kombija nema...bez obzira koji je motor u njemu...

jesu li ovo izbacili petaka iz ponude...:icon_sad:

Nije vala bolji od Ford Tranzita da ga hebes:icon_biggrin:
 
Član
pogledaj koliko ima na svijetu prodanih transportera a koliko tranzitasa i sve ti je jasno..
 
Član
dobro izgleda nema govora samo me cudi od svaba
da su potvrdili da je redizajn nisu rekli da je T6
inace oni farove i masku zamjene i odma novi model
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top