red devil

red devil

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
Nemoj nam zamjeriti, ali ja mislim da je bolje da kazemo da nevalja, tako ces prije napredovati, vazno je da imas volju i zelju, svako iduce auto samo moze biti bolje ;)
 
Član
mislim da je sve u jednoj boji i po koji niklovani detalj bilo bi dosta bolje :) ...al svakako u odnosu na stock beton :) ...
 
Član
knoxville je napisao(la):
nest najnovije.:

reD deviL.:

before.:

attachment.php


after.:

attachment.php


valjda je dobro :D

Sto se tice zamjerke za haubu od prosli put ispostovao si moje sugestije o konturi oko farova, ali sad imam zamjerku na nesto nize od farova tj interkuler. Prevelik je za auto i cijevi mu izlaze izvan karambolke gdje bi trebale biti ispod. Takodje i zakrivljenost mu neprati pravac karambolke. pored interkulera primjetio sam i stakla u boji kadoserije ali samo na pola auta. To ti je moje misljenje i bez ljutnje. Svakim tvojim pokusajem vidi se da se trudis i pokusavas ispraviti greske. Samo naprijed.
 
Član
ali sad imam zamjerku na nesto nize od farova tj interkuler

znam jbga, nisam nasao adekvatan interkuler a i prvi put ga postavljam. :lol:

ostalima hvala na komentarima, al' doci ce i dan kad cete reci wow na neki moj tunning :D:D:D
 
Legend
ma ej dobro je,ti stvarno imas volje,non stop tuniras virtualno,.....na kraju ces biti profi,samo nastavi...;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top