Red Baron Golf 4

Red Baron Golf 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo me ljudi ponovo :lol:
ovako...j*avala me je policija u istocnom sarajevu jer su mi vidili prtljag u autu i skontali da sam krenuo na more,pa im je nadoslo da imam siguro para uz sebe...
a naveli su mi siroke gume jer kazu da nemam atesta za njih(kao navodno ne smijem preko 205-ica imati a kod mene 225)
kazu da sam prenizak jer mi guma ispod ruba,a rub u visine felge(nema logike ali mogli su mi napisati sta hoce jer sam sam a njih dvojica)
zatamnjeno auto folijama,kao i cudan zvuk motora jer sumnjaju na tuning(ooooooo jessss,niko mi nikada nije toliko laskao za moju 1.4 masinu,glupi drot mi je govorio o mogucim preradama mog motora da mi se poceo dizati,i da bi covjek pomislio da jedem r32 za dorucak,hehehehe...konjina!!!)
ali koliko god glupi bili ipak sam ja gluplji jer nije bio telefon uz mene da nazovem koga i tako da mi je jedan od njih naveo da se "cupam" na sta je meni ponudio ili kaznu u visini od 300KM i povlacenje auta iz saobracaja ili neko kompromisno rjesenje u visini od pola kazne,ja sam mu na neki nacin bio prisiljen jer su mi svi dokumenti bili kod njih a nalazio sam se u j*enoj chuki gdje su me isto tako mogli u civilu j*avati jer sam bio saaam....toliko o nasoj policiji ili jos bolje o nasim odnosima sa susjedima iz RS-a sto mi je dokazao jedan lagan udarac vrhom cipele od moju BIH naljepnicu na zadnjoj karambolci od strane sluzbenika policije RS-a....nisam nacionalista ali ocito je imao nesto protiv te naljepnice na autu.... :icon_question:
DOKLE VISE MATER MU j*EM!!!!
 
Član
samo si trebao rec, molim clan gdje to pise.. mi u drzavi nemamo atest tako da, popusio si foru..
 
Rocky5 je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
Evo malo slikica od mog prevoznog sredstva...ima jos mnogo toga da se prepravi i uradi al ovo vam ja zasad sve od mene...

Svaka cast;)
Imam pitanje:icon_smile:
Jesil ti naknadno radio zatamnjivanje stakala:icon_question:
ili je to neko prije radio?
Koliko to kosta:icon_cry:

ima ljudi na forumu koji se time bave,napisi odakle si pa ce ti se sigurno neko iz tvoje okoline javiti da ti ponudi cijenu za to....a pogledaj malo po temama ima tamo sigurno 2877354735323356 tema o tome :lol:

Astra je napisao(la):
samo si trebao rec, molim clan gdje to pise.. mi u drzavi nemamo atest tako da, popusio si foru..

ja sam bio oplackan,a znam ja da nema tih sranja kod nas,osim onoza folije ali i to je kazna 40KM ...ali hajd ti covjeku neprijqateljski nastrojenom objasni nesto!!!
nemojte vise na ovo komentarisati,otici ce previse u off i onako cu najvjerovatnije lock-ovat temu za koji dan pa nebi da mi se pogani garaza...nek ostane cista u sjecanju :icon_cry:

evo malo da se osvjezi garaza...






[/URL]





 
hvala brate,ove slike iz interex garaze sam danas napravio oko 7-8 sati ujutru,bio nesto u sarajevu pa reko da malo naletima mada sam znao da nema nikoga..hehehe
 
Član
Ako se envaram, auto ti je bilo u mom komsiluku (velesici) u autopraonici. Stao bi da se pozdravim al sam bio u zurbi ;)
Jos je ljepsi kad se uzivo vidi ;)
 
hvala momci na lijepim rijecima ;)
bio sam u velesicima kod kuma(senad kustura),pa sam malo stao da operem auto i usput suprugu odbacio u onaj salonbeauty na frizuru...
trebao si zastati malo da se pozdravimo,neznam jesi li me vidio bio sam kompletno u crnom(svadba-outfit :D)..
bit cu ajvjerovatnije u petak ili subotu opet gore pa se mozda vidimo
PS: ako vidis golfa tada nemoj se smijati jer ce imati drugi setup ;)
 
Administrator
sta to nermine imas nesto drugo u planu... znamo da trazis nesto novo porodicno, ali jesi li skoro prodao IV pa hoces da lokas garazu;)
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
hvala momci na lijepim rijecima ;)
bio sam u velesicima kod kuma(senad kustura),pa sam malo stao da operem auto i usput suprugu odbacio u onaj salonbeauty na frizuru...
trebao si zastati malo da se pozdravimo,neznam jesi li me vidio bio sam kompletno u crnom(svadba-outfit :D)..
bit cu ajvjerovatnije u petak ili subotu opet gore pa se mozda vidimo
PS: ako vidis golfa tada nemoj se smijati jer ce imati drugi setup ;)
:lol::lol::lol::lol::lol:
oke, necu :lol:
 
Član
:icon_rolleyes: Ako se nevaram ja sam te jednom sreo u Lukavcu.
:icon_smile: Dolazio si na parking pred Omegu.
:lol: 2x sam obisao oko tog autica
 
Član
Rocky5 je napisao(la):
:icon_rolleyes: Ako se nevaram ja sam te jednom sreo u Lukavcu.
:icon_smile: Dolazio si na parking pred Omegu.
:lol: 2x sam obisao oko tog autica

cesto je on po lukavcu..ne gledas dobro roky:D:D
 
kad se covjek ozeni onda mu je auto cesto ispred "vecih prodavnica" :lol::lol::lol::lol:

pioneer_09 je napisao(la):
sta to nermine imas nesto drugo u planu... znamo da trazis nesto novo porodicno, ali jesi li skoro prodao IV pa hoces da lokas garazu;)

hmmm....kako da kazem...nije jos otisao ali ce najvjerovatnije uskoro...a kad ode onda cu moci sa BEKIROM u styling klasu:lol:

:icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top