Red Baron Golf 4

Red Baron Golf 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Super ti izgleda Golf ali radovima nikad kraja :icon_biggrin: Ja imam jeftin prijedlog,da skineš to ''Golf'' i zadnji brisač,mislim da bi onda bio perverzan
 
Schumi je napisao(la):
Super ti izgleda Golf ali radovima nikad kraja :icon_biggrin: Ja imam jeftin prijedlog,da skineš to ''Golf'' i zadnji brisač,mislim da bi onda bio perverzan
Hvala druze...
"golf" se najvjerovatnije skida,ali brisac mi jos treba...hehehe

zlajaaa je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
hehe,ona prva je slicna onom sto sam zamislio,mada ce biti ovalne cijevi.....hvala zlaja.... ;-)

ja sam išao na R32 look:D samo malo klinirati i štope i vrh

hehe...
 
adi187 je napisao(la):
Joj jest mocno :cool: sad moras i kasko osigurat ukrast ce ha ko :icon_rolleyes::icon_smile:

Sad je jos bolje sa crnim mrezicama, masku ovu i ostavi nemoj ni stavljat bez znaka nek bude drugacije od drugih, i onako ih je i sa maskob bez znaka kamaru :icon_smile::cool:

sad ispade da ih više ima bez znaka, fakat smiješno:icon_exclaim:
masku bez znaka i zadnji znak bi trebao ukinuti kad stigneš;)
 
Član
Schumi je napisao(la):
Super ti izgleda Golf ali radovima nikad kraja :icon_biggrin: Ja imam jeftin prijedlog,da skineš to ''Golf'' i zadnji brisač,mislim da bi onda bio perverzan

potpis, samo ja ne bih skidao VW znak... nešto mi fino izgleda, nako bi bilo previše monotono:D
 
Član
Jasmin1604 je napisao(la):
Lijep golf samo stavi još sportski volan unutra :cool:

ganjaj trokraki sa airbagom.....bez aira nista ne stavljaj.....:D meni je najruznije na golfu mk4 i kod mene i kod svih na gepeku ona steka...da se kako moze anpraviti mehanizam da se otvara kao kod petice....:D
 
Legend
gdje ces na ovakav branik stavljat ovalne rore:icon_biggrin:
dok ga vec nisi izrezao dobro promisli,jer ipak mislim da ce mu okrugli biti extra;)
i skini mu taj brisac,ovako samo mozes ostat bez nalje:lol:
 
Član
Nexus je napisao(la):
gdje ces na ovakav branik stavljat ovalne rore:icon_biggrin:
dok ga vec nisi izrezao dobro promisli,jer ipak mislim da ce mu okrugli biti extra;)
i skini mu taj brisac,ovako samo mozes ostat bez nalje:lol:

potpis... uradit ću i sa ovalnim pa će mo vidjeti:icon_twisted::icon_twisted::D
 
evo mali update,postavljene rore...
c04fb232.jpg

642abbd2.jpg


poslije kupanja jedna fotka ;-)
9719f7c8.jpg

kupljena folija za krov i ceka se jos lijepljenje iste,kao i tamnjenje prednjih stakala(bocnih)...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top