RCD 300 upgrade sa USB i AUX ulazima

RCD 300 upgrade sa USB i AUX ulazima

Član
Pozdrav, da li neko ima iskustva sa modifikacijama gore navedenog uredjaja
Htio bih da na njega prikljucim usb i aux portove ovako nesto

-font-b-VW-b-font-OEM-USB-AUX-Switch-Plug-Cable-For-font-b-VW.jpg


medjutim prema svemu sto sam istrazivao treba na samom uredjaju biti otvorena funkcija aux, a inace ovaj dio se prikljuci na mjesto CD changer-a. Zvuk sa FM transmitterom nije bas najcistiji.
Funkcija aux se enable-a diagnostikom nasao sam i opciju kojom se moze pomocu VCDS-a to uraditi, ali nije bas da bih tek tako mjenjao kodove na samom uredjaju,
Ako ko ima iskustva da je mjenjao ili ugradio neka odgovori:)
 
Član
aha, hvala na odgovorima, ovaj rcd 300 što je kod mene nema priključka koji je potreban za priključivanje usb-a
 
Poslednja izmena:
Član
a kako pokrenuti aux kada se prikljuci?? ja sam gledao kod sebe u podesavanjima playera postoji aux on/off, ali kako ga aktivirati da pusta sa aux-a??
 
Član
ja drug imam isto rcd 300 ali ne mogu nigdje u opcijama nastimati da bude aux on ili off,a imam i dijagnostiku i tamo sam ga kacio ali nisam uspio naci da se moze spojiti,mozda kad dobije "plug in" da se tek tada moze ocitati
 
Član
kod mene ima opcija u podesavanjima playera, gdje npr mogu paliti da li da mi na playeru prikazuje temperaturu i sl. tu mi ima opcija aux on/off, al nezz šta to znači. kada 2 puta pritisnem cd onda mi otvori opciju cd changera, ali posto nije priključen, nema diskova, mislio sam reko mozda ce tad prepoznat aux, ali ne prepoznaje...
 
Član
e nisam istrazivao kakve "skrivene" opcije player ima,al znam da nisam uspio naci tu opciju aux,ja sam pisao s likom na piku,sto prodaje ove dodatke,kaze da podrzava aux sto posto,stad koliko je istina to zaista ne znam,jel kod tebe onaj sivi ili pak crni?
 
Član
Kod mene nema u opcijama da mogu mjenjati aux port, to je problem kako sam nasao to se moze odraditi pomocu dijagnostike promjeni se zadnji broj obicno iz 0 u 1, a na octaviji mi je default-no otvoren taj port iako nema aux porta
11068d1331534129-ustanovka-usb-sd-mp3-changer-na-rcd-300-2012-02-02_123151.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
ja imam opciju on/off i trebalo bi da kad 2 puta pritisnem CD da mi počne puštati, ali ne funkcioniše, otvori za cd changer meni, obzirom da nije priključen piše mi no disc i samo se vrati na prethodno. jedino možda ako aux kabal do telefona ne funkcioniše, al nezz što nebi.
 
Član
cuj ima aux opciju. ima i u kodiranju auta i XENON opcija pa jel to unaci da ako ju oznacis i kodiras da ces nesto dobit
 
Član
ja sam jucer preko dijagnostike ukljucio opciju cd changer ali nisam jos nasao opciju aux,
mirza jel ovo tvoja slika dijagnostike? kako mijenjati kod 0012040 ?
mario i ti sad brkas pojmove,imas dosta opcija koje oznacis al neces dobiti,sve su to pretpostavke,neki podrzava neki,ista stvar neki golfovi imaju CH i LH opciju neki,tako isto sa xenonima
 
Član
Nema pojma, dok ne probam ne mogu nista reci, napraviti cu kuci privremeni aux port da probam skopcati pa da vidim sta ce da se desi, a ako ne bude reagirao onda cu probati da mjenjam ove postavka diagnostikom, valjda necu pokvariti sta :D
 
Član
ja sam jucer preko dijagnostike ukljucio opciju cd changer ali nisam jos nasao opciju aux,
mirza jel ovo tvoja slika dijagnostike? kako mijenjati kod 0012040 ?
mario i ti sad brkas pojmove,imas dosta opcija koje oznacis al neces dobiti,sve su to pretpostavke,neki podrzava neki,ista stvar neki golfovi imaju CH i LH opciju neki,tako isto sa xenonima

nije ovo moja slika nego sam nasao na internetu na vise lokacija ista stvar se pojavljuje pa kontam to je to, a probat cu i ja moze li se to kako odraditi iako nemam nikakvog iskustva sa dijagnostikom
 
Top