Razvodnik paljenja Golf 2 1.6 benz

Razvodnik paljenja Golf 2 1.6 benz

Član
zdravo majstori imam problem sa razvodnikom paljenja jer bilo kuda da ga okrenem lijevo ili desno guši motor umjesto da pojacava rad.Probao sam i sa drugim razvodnikom al opet isti slucaj.
Ako je neko imao slicnog iskustva ili zna u cemu je problem molim da mi pomogne.
Hvala unaprijed.
 
Član
Da nisi promasio za zub razvodnik kad ga vracas i zato ti nema snage jer je promaseno paljenje, to ti lako moze biti...
Previse u rano i previse u kasno ce gusiti motor i nece imati snage, bez strotoskopa ne mozes znati sta ti se desava i kakvo ti je paljenje, na strotoskopu ces vidjeti da li ti je paljenje ok i gdje se nalazi i da li rade tegovi u razvodniku itd, kablove mozes pregledati preko strotoskopa, svjecice u kakvom su stanju itd :p
 
Član
prezubi motor ponovo imas zub na razvodniku koji mora biti u svom polozaju takodjer na zamajcu i na zupcastom. ako nije do toga sad ne znam koji ti je razvodnik u pitanju jel elektronski ili na platine ako je elektronski probaj elektroniku zamjeniti , naravno upali po mraku auto vidi probijaju li kablovi gdje a moze biti i do karburatora imao sam taj motor i raznih muka mi je zadavao :D
 
Top