Razvlacenje sasije

Razvlacenje sasije

Član
Znas li ti da je pola Gnojfova prekucano, ne samo dvicurina? Cega sam se nagledao, najbolje je cutati i ne reci covjeku da ga ne sikiras. Kupi auto, a pojma nema da je divljak, sva sreca niko to ne gleda.

ima jedna priča došli kaze inspektori covjeku pred kucu, ovaj izađe, izvolte kaze, inspektori vele daj nam te brojeve sto prekucavas auta, zovne on ženu : " zeno ponesi kutiju sa brojevima " , kaže žena sa sprata odozgo naglas, " hoćeš li velike il male " :D

nego šalu na stranu ne igrajte se s tim, ako autu nema popravke prodaji ga u dijelove , ja ni najgorem dušmanu nebi preporucio da kuca brojeve, jer ti da to uradis svi znamo onaj besplatni broj krivolovaca, jedan da nazove da kaze cuo sam da je taj i taj prekucavao broj sasije, za par dana ti dolazi čitav mup pred kuću ( MUP = Momci U Plavom )
 
Član
Da se to dobro uraditi ako je dobar majstor, Golf se da izvuci i na "konju", a kamoli na hidraulickom stolu. Nije konstruktivno previse cvrst, lako se izvlaci. Sto se tice geometrije vozila i sigurnosi, nemas se tu nesto pretjerano sikirati, nista Golf nece pretjerano biti slabiji nego prije. Ako bacis racunicu ovo cete izaci sa rukama i materijalom, i jos nekim sitnicama ispod 400KM, a dok bi uzeo drugu skoljku i prepakovao, kostalo bi dosta vise..
Imao sam "pljunutog" Golfa, dvoje vrata, rezan i navaren krov i zadnji kraj, i lijevi krak, sve se ponasalo OK. Vozaju se Golfovi fakticki bez solja, a i rade se auta gore udarena od tvojih. Da si blize Sarajevu, mogao bi ti preporuciti vrhunskog majstora, uz povoljnu cjenu.

Nije 760Li da se ne moze izvuci.:D
 
Član
Da dodam ovo za prekucavanje...vozio sam jednog takvog, slucajno, da izvines "uvalili mi'' pa kad sam skonto, vozao do registracije jos, strahovao pri svakom zaustavljanju, znojio se i tresao, mostove i granicne prelaze zaobilazio u sirokom luku, istekla registracija, i dam ga covjeku u kompenzaciju na otpad...nisam imao srca "uvaliti" ja nekome drugom, jer znam kakav je to osjecaj. Ko hoce nek voza, na nekome ce se "kola slomiti", kad tad.
 
Član
Kod mene mama vozala pola keca, 1.1 benzin, 4 brzine... isao pravo dobro, ja ga vozio 160 po satu
imala udes, pukao na mjestu gdje je varen broj sasije, i ispostavilo se da je 1.3 masina unutra hahahah
kod mame bio 2 registracije, prije toga vozala poznanica par godina, niko nije ni znao da je prekucan
doduse, nije niko ni gledao brojeve pri kupovini :D
a koliko ih jos takvih ima, da ni ne znaju...
zato, pravi svoje auto, pusti se prekucavanja, neko sabere lovu jedva i kupi nesto takvo i onda mu ga oduzmu...
 
Evo imam jedan odlican primerak tj dobra baza za projekta 84god, 1,6benz, bez sibera, frisko regan, legalan 100%
11798227_1614352182153801_379280622_n.jpg

Sve silne ponude mogu na pp... hvala :D
 
Inace moze se na legalan nacin uvesti sasija od stranca na koju prebacis sve svoje i utedno registritas....drugo sto se tice sibera koji pusta nije stvar u kederu nego u ljepilu koje dode izmedju kedera i krova te onih odvoda za vodu...ukoliko je to dvoje uredno mozes slobodno namontirat siber bez kedera nece pustiti ni kapi...jer keder na golfu 2 nije ni namjenjen da dihtuje zbog vode....
 
ima jedna priča došli kaze inspektori covjeku pred kucu, ovaj izađe, izvolte kaze, inspektori vele daj nam te brojeve sto prekucavas auta, zovne on ženu : " zeno ponesi kutiju sa brojevima " , kaže žena sa sprata odozgo naglas, " hoćeš li velike il male " :D

nego šalu na stranu ne igrajte se s tim, ako autu nema popravke prodaji ga u dijelove , ja ni najgorem dušmanu nebi preporucio da kuca brojeve, jer ti da to uradis svi znamo onaj besplatni broj krivolovaca, jedan da nazove da kaze cuo sam da je taj i taj prekucavao broj sasije, za par dana ti dolazi čitav mup pred kuću ( MUP = Momci U Plavom )

Nije to prica,vec ziva istina a licno poznajem doticnog :D:D
Da ne mislite da sam i ja od toga,samo znam o kome se radi,a jednu musteriju je poslo kuci inspektoru po brojeve da ga sjebe:D
 
Top