Razonoda ....

Razonoda ....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sto nebismo imali neku temu o mjuzici gdje cemo pricat o glupostima svakokakvim a da pri tom ne kvarimo drugim ljudima teme .... nadam se da moderator nece mislit drugcije ;) .... znaci odsad cim neka tema krene u OFF nek se to prebaci ovdje .... pozzz

a sto se tice setupa, neznam jos ocel bit sta od tog mada samo kad bi do pojacala nekog finog doso, moglo bi se nesto sklopit ....
 
Član
Znaci dobio si odogovor PC4000 ne moze ,ali zato PC3000 moze ajmo dalje
Zaboravio sam te pitati hoces li raditi damping u policu
 
Član
ma jok ba to .... nevjerujem da cu ista radit .... pogotov ovdje kod nas .... pa bolan izgleda da ni pravilnika nemamo .... :icon_cry:
 
Član
Pa vidio sam tamo da si kupio Pola pa ja reko da ga nisi poceo spremati za db drag jer je ono super masina za to jos sa 2 vrata ma mrak pravi
a vidim sada da uzimas i pc4000 pa sta znam mozda nesto u tajnosti radis hoces da nas iznenads sa nekim rezom ;)
a imas i onaj RF jos ti samo hvali dobar amp vidi sa antaresom da ti pozajim cactusa
 
Član
hehe prije bi ja njemu posudio PC neg on meni cactusa .... ovaj RF je kita spram njegovit tarantulica .... a i RF je daleko bolji za mojih 48 u feliciji neg 66 u polu ....
 
Član
Pa dobro neznam trebao si da vidis sa njim pa da zajedno sastaviti nesto dobro posto ste blizo jedno drugoga to bi bilo super.;)
Ti imas PC on Amp i onda birate skodilak,polo ili citroen:cool:
 
Član
Fele je napisao(la):
Nemamo pravilnik, nemamo ni dB-a :D

pa dzesi ti covjece ne javljas se nikako .... a ovo sto si reko je naravno savrseno istinito .... samo ove godine ako se ne varam imamo 2 razlicita organizatora .... mozda jedan bar bude kako treba .... imas li ti mozda vise infa? ....
 
Član
eddo je napisao(la):
Fele je napisao(la):
Nemamo pravilnik, nemamo ni dB-a :D

pa dzesi ti covjece ne javljas se nikako .... a ovo sto si reko je naravno savrseno istinito .... samo ove godine ako se ne varam imamo 2 razlicita organizatora .... mozda jedan bar bude kako treba .... imas li ti mozda vise infa? ....

Pa i ako bude dva razlicta organizatora ja mislim da ce biti isti pravilnik i da ce sve da se zasniva na onome sto je rekao Bekira u prethodnom
 
Član
zeka nek si im pomogo jarane, takav komentar su i trazili ....

i370365_eddo.JPG


ti napisa, napravi od mene budalu i boom dok sam ti slozio odgovor tema zakljucanaaaa ....

samo ako se mene pita ovo je zloupotrebljivanje vlasti .... i ne salim se sa optuzbom ni sekunde ....

i igy lafe moj, imam snimljene sve nase razgovore, hoces da ih izbacim da vidimo hocel te onda ljudi cjenit i postovat? ....
 
Član
Prije svega eddo nemoj da me zoves jaran jer mi nismo nikakvi jarani,tebi jaran moze da bvude svak pa i neki indijanac.
A to sto si napisao slobodno copy ovde kada ti je tema zakljcana.Ovo je i onako razonoda:lol:
Pa ti mislis da ce IGY nesto naskoditi sto si ti snimio razgovor.:lol:pa tu se varas iskreno sem ako ga ne naljutis a onda neznam :icon_mad:
To je jos jedan pokazatelj koliko si zreo ustvari neZreo,do cega je tebi do snimanja razgovra o ooo:lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top