razlog sto je poskupilo gorivo!

razlog sto je poskupilo gorivo!

Član
Got2b je napisao(la):
uh braco draga:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:

ja bi kamion vozo sa 2 rezervara:D:D:D

za kamione je zasebna pumpa...i tamo te ceka bradati bilder u potkosulji,sav mastan od ulja:lol:
 
ljudi ba dobra je guza ali nije njena,ono je umetak za pantalone.....nesto kao push-up za sise tako je i ovaj butt-up za guzu(mislim da se tako nekako zove)
zar neprimjetite da uopste neodgovara guza onim nogama i onakva guzicase dobije samo na stiklama a ona je u patikama(stikla zateze misice pa se veliki glutealni misic"guzica" zategne u onaj oblik,kao sto ste mozda primjetili da dobre noge vidite 99,99% samo u stiklama...)
ali ipak mi je pomalo kratak spot,da je makar jos cenera nasuo bilo bi mi draze :D:D:D
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
ljudi ba dobra je guza ali nije njena,ono je umetak za pantalone.....nesto kao push-up za sise tako je i ovaj butt-up za guzu(mislim da se tako nekako zove)
zar neprimjetite da uopste neodgovara guza onim nogama i onakva guzicase dobije samo na stiklama a ona je u patikama(stikla zateze misice pa se veliki glutealni misic"guzica" zategne u onaj oblik,kao sto ste mozda primjetili da dobre noge vidite 99,99% samo u stiklama...)
ali ipak mi je pomalo kratak spot,da je makar jos cenera nasuo bilo bi mi draze :D:D:D

bas nosis i ti umetke pa znas ?
iskustvo?
vidim ja ti iz dana u dan veci :D:D:D:D
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
ljudi ba dobra je guza ali nije njena,ono je umetak za pantalone.....nesto kao push-up za sise tako je i ovaj butt-up za guzu(mislim da se tako nekako zove)
zar neprimjetite da uopste neodgovara guza onim nogama i onakva guzicase dobije samo na stiklama a ona je u patikama(stikla zateze misice pa se veliki glutealni misic"guzica" zategne u onaj oblik,kao sto ste mozda primjetili da dobre noge vidite 99,99% samo u stiklama...)
ali ipak mi je pomalo kratak spot,da je makar jos cenera nasuo bilo bi mi draze :D:D:D

posto vidim da se razumejes jesul i kod ove butt-up :p ja nikako da skontam

http://www.youtube.com/watch?v=rOTTL79m_xo&feature=related
 
Član
Ja mislim da sigurno znamo ko je najiskusniji na forumu :cool: Niko osim Nerka ne bi provalio da je ova guzica laznjak... :lol: :lol: :lol:
 
Top