razlike motora

razlike motora

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

LSD

Član
ima razlike izmedju keca i novije tipe duje....a izmedju one starije do 86.godine nema razlike:icon_smile:
bar se ja nisam susreo ni s jednom
 

LSD

Član
razlika je u bosh pumpi....usisu....uglavnom sitnice...ako mislish ubacivati motor iz duje u keca nije neki problem
 
Član
znam da ide u saraf sve
samo me to zanimalo neki kazu da ima razlike neki da nema pa sam isao cisto provjerit da znam
 

LSD

Član
pa ima u toj sici...mislim da je razlika u velicini remenica...pa zubcasti nije isti...al nisam siguran
 
Član
isti motori potpuno,isti remen iste remenice,jedina razlika je sto kod dvice imaju i 16d sa hidraulicnim podizacima ventila(vecina)
 
Početnik
code: KR je napisao(la):
isti motori potpuno,isti remen iste remenice,jedina razlika je sto kod dvice imaju i 16d sa hidraulicnim podizacima ventila(vecina)

da, razlika je sto su ti stelujuci ventili kod golfa 1, sto uopce ne predstavlja problem da se isti motor ubaci u dvicu
izvana, razlikuje se nosac bosch pumpe na kome je kod keca i desni nosac motora, zastita zupcastog remena... kod dvice je taj nosac iza motora, na trap se veze.. prednji nosac je takodjer razlicit, odnosno onaj lim na koji se veze anlaser..i usisna grana je razlicita,al ne predstavlja problem prilikom ugradnje..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top