Razlika izmedju potrosnje diesela i benzina ....

Razlika izmedju potrosnje diesela i benzina ....

Član
Evo ja i drug se raspravljamo pola sata zasto benzin trosi vise od diesela ....
pa ako moze da cujem i vase misljenje ;)
 
Član
zbog razlicitog kompresionog odnosa potice i razlika u potrosnji. dizelski motori rade na velikoj kompresiji sa malim hodom klipova sto je u sustini i razlog male potrosnje dok kod benzinaca je i hod klipa veci s cim dolazi i veca potrosnja. rjesenje problema potrosnje kod benzinaca bi trebala biti nova tehnologija varijabilne kompresije kod koje bi racunar po potrebi i nacinu voznje u milisekundama mjenjao velicinu kompresionog prostora samog motora. tu tehnologiju usavrsava Peugeot i od 2014. ocekuju se prvi motori sa varijabilnom kompresiom.

na clipu ispod moze se vidjeti o cemu se zapravo radi

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0q6frOIPtz0[/video]
 
Prednost diesel motora je sta mogu radit na siromasnoj smjesi i nema detonacije, dok kod benzina ubaci siromasniju ili prebogatu sjesu i ode u najboljem slucaju samo klip zato je diesela lakse mapirat ;)
 
Član
Ma stavis plin i vozis se ko cojk jebo i dizel i benzin :lol:

Mene je audi 100 2.6 v6 quatro ogolio sa potrosnjom :icon_evil: posle njega samo dizel :lol:
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
zbog razlicitog kompresionog odnosa potice i razlika u potrosnji. dizelski motori rade na velikoj kompresiji sa malim hodom klipova sto je u sustini i razlog male potrosnje dok kod benzinaca je i hod klipa veci s cim dolazi i veca potrosnja.


Mislim da nisi u pravu,dizel ima veci kompresiski omjer da bi doslo do samozapaljenja i zato ima veci hod klipova i sporije se vrti,veci krak na radilici , manji broj okretaja i posljedicno vecu tromost i moment.Mislim i da je sporiji broj okretaja motora u minuti takodjer jedan od razloga manje potrosnje.
 
GTI FAN je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
zbog razlicitog kompresionog odnosa potice i razlika u potrosnji. dizelski motori rade na velikoj kompresiji sa malim hodom klipova sto je u sustini i razlog male potrosnje dok kod benzinaca je i hod klipa veci s cim dolazi i veca potrosnja.


Mislim da nisi u pravu,dizel ima veci kompresiski omjer da bi doslo do samozapaljenja i zato ima veci hod klipova i sporije se vrti,veci krak na radilici , manji broj okretaja i posljedicno vecu tromost i moment.Mislim i da je sporiji broj okretaja motora u minuti takodjer jedan od razloga manje potrosnje.

Jedan od velikih razloga zasto manje trosi

A nafta je energetski ucinkovitije gorivo od benzina tako da i to igra ulogu
 
Član
maleni0606 je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
zbog razlicitog kompresionog odnosa potice i razlika u potrosnji. dizelski motori rade na velikoj kompresiji sa malim hodom klipova sto je u sustini i razlog male potrosnje dok kod benzinaca je i hod klipa veci s cim dolazi i veca potrosnja.


Mislim da nisi u pravu,dizel ima veci kompresiski omjer da bi doslo do samozapaljenja i zato ima veci hod klipova i sporije se vrti,veci krak na radilici , manji broj okretaja i posljedicno vecu tromost i moment.Mislim i da je sporiji broj okretaja motora u minuti takodjer jedan od razloga manje potrosnje.

Jedan od velikih razloga zasto manje trosi

A nafta je energetski ucinkovitije gorivo od benzina tako da i to igra ulogu

Je,zato dizel ima vecu iskoristivost energije goriva sto je razlog stedljivosti,sto se tice okretaja npr Wankeli trose puno goriva iako imaju malu kubikazu a brzo se vrte,ja mislim da su razlog okretaji,drugi primjer plinske turbine koje pokrecu helikoptere,putnicke brodove...itd vrte se do 90 000 rpm ali trose znatno vise goriva u odnosu klipne motore.
 
Top