Razer Copperhead!

Razer Copperhead!

Član
ja sam imao priliku da koristim steeleries, jako dobar mis, ali mislim da je skuplji od razer-a
trenutno koristim neki logitech laser, dobio ga polovnog, evo vise od godinu dana ga koristim, i sad me sluzi kao i prvog dana kad sam ga dobio
 
Član
kod mene bilo isto na logitechu... meni pukne film i ja ga od zid i proradio:D od tog dana radi bez problema:cool:
 

IGY

Član
ja sam misljenja da bi ti trebao posjetiti psihijatra :lol::lol::lol:


kad stane skroz donesi da ga prelemimo ;)
 
Evo mene opet s novim iskustvom :icon_smile: mis je skoro skroz prestao da radi i nasao sam slike na netu kako se rastavlja i krenuo lagano rasklapati , mis sam rastavio na proste faktore da bi na kraju zakljucio da opste nije problem u tasteru on radi kao nov nego u plastici koja pritisce taster kada se pritisne ljeva tipka , znaci ili je njihova neka fora da im se vracaju misevi poslije godine koristenja ili su napravili gresku uglavnom stavili su komad plastike koji je hajmo reci blago zasjecen u srediti tacno na mjestu koje dira taster , vremenom od pritiskanja to zasjeceno mjesto postaje uvala tj plastika se istrosi i onda fali taj milimetar koji pritisce tipku kako treba , trenutno sam uzeo vruce lijepilo i blago nanjeo na plastiku da dobije samo taj mali sloj koji mu fali i mis radi skoro pa perfektno , problem je sad jedino sto je lijepilo malo gumeno pa tipka se kao malo "zaljepi" kad pritisnem klik al eto za prvu pomoc dok ne skontam sta dalje da radim , ako neko ima neki prijedlog kako da to odradim a da ne unistim tipku a da dodam taj tanki sloj necega nek sarne ovde , meni samo eto nije jasno zasto nisu stavili neki fini komad plastike ili metala da se to ne trosi tako jer stvarno je mis fenomenalan ostalim funkcijama samo eto ova mana me tjera da ga kupim nekad opet
 
Član
razer je gay :D Razer™ Dildobius Prime - The First Ultra PrecisionFX Mouse i njihove boje, cuj "haos" zelena i sl.

ne ozb., razer je smetlje sto se tice unutrasnjeg dizajna i komponente koje su u njega ugradjivali, nekvalitet... pogotovo odredeni modeli... i zavisno od trzista, mi smo ovdje rastavljali lachesise, jednog je sastavljao mali zuti koji je ocigledno novi u poslu i na praksi, a drugi je vec "ozbiljniji", vidi se da je stariji cika kosooki radio :D

uzmi normalnog misa, nisi dijete od 15 godina da se lozis da imas "gey"merski mis, uper, super, mega, sensitive, sa razer glow, pipe, synapse tehnologijom, te onaj ™ pored svake rijeci obavezan... dildo-turbo™-mega™-pro™- pussy -gamer™ proizvodjac. ™
 
nije stvar lozenja nego kvaliteta ako nesto platis 70-80km i vise je bio treba valjda da je i kvalitetan , uzeo sam ga zbog kantera i zato sto malo malo moram uzeti mis nesto se sjebe
 
Član
rodjak mi je imao razer abyssus i nikad nije imao problema... koristio ga 2 godine... :D

kod mene je nekakav logitech.... kupio ga prije 4 i po godine i danas radi kao i prvog dana.... :icon_smile:
 
evo i meni ovaj sad radi , napravio sam tipku malo istopio plastike i radi sve ko novo mada ce se morati naci neko trajno rijesenje jer ni ovo nece dugo , kad se ovaj bas pokvari imam u planu da uzmem mx518 u igraoni sam igrao s tim misem i dosta je slican ovom razeru pa cemo da vidimo kako ce se on pokazati
 
Član
ne znam koliko ti je pristupacno to mjesto gdje ti fali plastike, ali mogao bi mozda sa onim sekundarnim ljepilom to da rijesis, kapnes malo, pa ostavis da se osusi, sve tako dok ne dobijes zeljenu debljinu, jer ono ljepilo kad se stvrdne bude bas ko plastika, i mislim da se ne lijepi kao ta topljena sto si radio s njom
 
jusuf je napisao(la):
ne znam koliko ti je pristupacno to mjesto gdje ti fali plastike, ali mogao bi mozda sa onim sekundarnim ljepilom to da rijesis, kapnes malo, pa ostavis da se osusi, sve tako dok ne dobijes zeljenu debljinu, jer ono ljepilo kad se stvrdne bude bas ko plastika, i mislim da se ne lijepi kao ta topljena sto si radio s njom

pokusat cemo i to dok se opet izlize , dosao sam na ideju da tipku malo zagrijem tj taj pipak jer plastika kad se zagrije kao malo nadodje i tako je i bilo evo sad savresno radi
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
nije stvar lozenja nego kvaliteta ako nesto platis 70-80km i vise je bio treba valjda da je i kvalitetan , uzeo sam ga zbog kantera i zato sto malo malo moram uzeti mis nesto se sjebe

fazon je sto rejzer ne vrijedi svojih para ;) placas njihov super mega marketing i ono ™, a ne kvalitet... a kako to uzimaju mladji igraci koji misle da ce bolje igrat sa rezerom, nisu ni napravljeni da traju, 2 godine i moras uzeti novi jos bolji, brzi, efikasniji, model, marketing im je cudo ... jos navedeni mis je stari, pa je preskup, ovi "najnoviji" su sega tek... a o slusalicama da ne pricam, mozes uzet neke polu-profi za cijenu smrdljivog razera...
 
Član
funky je napisao(la):
limpi, sta je to tebe toliko razocarao razer :D

uvijek mi je njihov hype, marketing isao na nesto...
ma nije mene, ne furam ja to, al prije dok sam igrao, dodje ekipa u full opremi, a slag na tortu, kada stave one rukavice neke da im bolje lezi mis il sta vec :icon_eek: al kad nekom nesto ne ide djaba mu sva oprema i pomagala, kada ga deres sa logijem od 9KM :lol: neprocjenivo :D a logi u prosjeku ce svaki troduplo nazivit razera ...

al sam jednom davno rekao, tko ima razer-a, nece mi vise biti prijatelj :icon_biggrin:

logi, microsoft, ss su pojam kvaliteta u odnosu na razera :icon_smile:
 
Top