Razer Copperhead!

Razer Copperhead!

Evo da podjelim iskustvo sa vama , posebno sa onima koji mozda imaju u planu da kupe ovakav mis , znaci moje iskustvo sa misem sve extra znaci radi extra odziv , opcije i ostale dzidze posebno za gamere nema dalje , ali ima jednu veliku manu , znaci koristim navedeni mis mislim da je proslo malo jace od godine nekih godina i 4-5 mjeseci i do sad sam promjenio 2 komada , drugi naravno ne bi ni kupio da mi nisu dali novi jer mi je vazila garanicija kada mi se prvi pokvario , problem je u tome sto se klik naravno ljevi kojeg najvise koristimo "istrosi" , znaci klikanje postaje sve teze i teze da na kraju dodje do toga da moras bas jako pritisnuti vise puta nekada da bi uspio kliknuti , kada sam otisao da prijavim kvar rekli su mi da se previse "uzivim" i da nemam osjeca i da ja pokvarim taj klik sto je meni totalno sranje znaci ne gazim ga nogama naravno da ima razlike u klikanju kad surfas i kad igras neku pucacinu i da se desi da jace pritisnes tipku al sad da se ona radi toga lomi ili trosi ili sta li vec ja ne vjerujem , trenutno jos koristim isti mis i evo doslo je to vrijeme kad se moras bas potruditi da kliknes :icon_mad: U servisu su rekli da spasa nema tipki sto znaci mozes samo kupiti novi tako da savjetujem ljudima koji su htjeli da uzimaju navedeni mis to ne rade osim ako im nije zao dati 100tinjak maraka za 8mjeseci koristenja
 
Član
a koji je kod tebe jel onaj sto su mu tipke spojene sa tijelom ili ima odvojene tipke. ja sam imao par godina onaj razor sa odvojenim tipkama i nije mi nakad otislo dugme. pa vidi mozes li zamjenit za drugi model, jest da je mozda malo kasno al jbg

ps

ako se dobro sjecam ovaj moj se zvao salmosa ili selmosa, tako nesto.
 
ovo je Copperhead odvojene tipke , nema vise popravke za drugi mi nisu dali garanciju , evo slike mog misa

http://ravenlanclan.com/1337HARDWARE/images/162047.jpg
 
Član
a bas me cudi da mu ode tipka ako su odvojene, ovaj sto sam ja imao nije imao ni ta svjetla ni nista, klasika mis dva dugmeta i onaj tocak u sredini i stvarno je bio predobar, ja ga handrio dok mi nije dosadio i onda dao malom rodji i on ga jos dere.
 
Član
evo sad sam nasao taj sto sam ja imao, ja sam to dobio iz amerike, a evo vidim sad da nije vise ni u prodaji, pise Currently unavailable.


http://store.razerzone.com/store/razerusa/en_US/pd/productID.169419400
 
slican je i ovaj ovom copperheadu , il su mene zapala 2 losa modela ili sam divljak il ne valjaju misevi jedno mora biti :D
 
Član
Imao sam i ja copperhead-a i otisao mu kabl nakon 3 mjeseca, naravnod ali novi i odma ga brat prodo :icon_biggrin:

Razer pravi lijepu gaming opremu al samo Logitech-u vjerujem sto se tice miseva , tako da mx518 je zvjer , koristim ga 2 godine evo ga ko nov.
 
Član
Kad skroz prestane raditi, umjesto da ga bacis, rastavi ga i vidi u cemu je problem.

Mozda i sam mozes skontati sta je i popraviti, mora biti razlog zasto ode, ko je... servis.
 
unutra na ploci stampanoj :icon_rolleyes::icon_rolleyes:

u vecine jeste, ako su isti prekidaci samo ih prelemiti pa se muciti s desnim,,,,,,

a valjalo bi pogledatiu RS Electroniku da nema takav prekidac za zamjeniti, to bi najbolja opcija bila,,,,,


meni je doduse u januaru ove godine nasta isti problem, doduse ms smece ali pocela jebavati tipka, kako volim caprkati rastavio ga i dosao do prekidaca, rastavio cak i prekidac, rastegao malo uprugu unutar njega, vjerovao ili ne klik jos radi kao nov :icon_biggrin:

pokusaj i ti tako nesto kada ode skroz, ili jednostavno u opcijama operativnog zamjeni mjesta lijevom i desnom kliku, moze i to :D
 
Uzmi Logitech MX518 za nekih 70 maraka nov... koristio tri godine dok ga nisam prodao, a znao sam ga lupiti kada se iznerviram, klikove svakako nisam stedio... koristio kako sam htio... Planiram sebi opet uzeti isti kada bude viska para ;)
 
Član
kao sto ti rece covjek, otvoris ga imas 2 mala "prekidaca" za lijevu i desnu, njih zamijenis. a kad ponovo razvalis, e onda pocni "dublje cackati" heheh :lol:
 
Top