Razbio display na laptopu, gdje kupiti drugi i sa kojih odgovara?

Razbio display na laptopu, gdje kupiti drugi i sa kojih odgovara?

Super Moderator
Poprilicno mi je hitno jer se laptop koristi svakodnevno

Rijec je o lenovo g570, eh sad gdje u sarajevu da to nadjem, popravim, koja je otprilike cijena i zna li neko slucajno sa kojih jos modela odgovara display jer trazim po piku al ima od drugih modela?

Hvala unaprijed :)
 
Član
Imam i ja samsungov jedan laptop sa 17" displejom i isto je puko,pukla i ona plastika... Nosio u servis oce 200EURA :O
sad sam u potrazi za monitorom obicnim pa to spojim da radi tako :)

Inace ako neko zna gdje ima to povoljno da se nabavi i ja bih rado svoj laptop popravio :))
 
Super Moderator
Imam i ja samsungov jedan laptop sa 17" displejom i isto je puko,pukla i ona plastika... Nosio u servis oce 200EURA :O
sad sam u potrazi za monitorom obicnim pa to spojim da radi tako :)

Inace ako neko zna gdje ima to povoljno da se nabavi i ja bih rado svoj laptop popravio :))

Ma budale cuj 200 eura. Ima li na piku takav laptop u dijelovima jesi gledo?
 
Član
Poprilicno mi je hitno jer se laptop koristi svakodnevno

Rijec je o lenovo g570, eh sad gdje u sarajevu da to nadjem, popravim, koja je otprilike cijena i zna li neko slucajno sa kojih jos modela odgovara display jer trazim po piku al ima od drugih modela?

Hvala unaprijed :)
Lenovo je bivši IBM i u Sarajevu ih servisira ovlašteni zastupnik BBS, Prostorije Blizu Holiday Inn i US Ambasade.
Milsim da je jedan član na forumu svojevremeno obnavljao oglas da popravlja i mijenja dispalye
 
Član
Bio je onaj clan imo je cini mi se corrada, stavljao je oglase da mjenja displeje na laptopima.. cini mi se da je skoro uzeo passata :O zaboravio sam mu nick :O
 
imam laptop za dijelova velicina displeja 15.3" a svi su isti konektori za kopcanje nebitno koja je marka bitna je samo veličina ;)
 
Super Moderator
Mislim da kolega corradoM nema dijelove
Display je 15.6 na ovom laptopu i ovaj sto sam izvadio je LG
 
Ide ti 15.6 led ekran pase ti sa 90 posto ostalih 15.6 laptopa bitno je samo da je LED da nije ccfl kod mene su bili oko 120 KM sa ugradnjom polovni. 15 min posla da se uradi
 
Super Moderator
Hvala za informaciju
Dobio sam broj od kolege pa cu sutra nazvat covjeka da vidim ima li. Izvadio sam vec svoj, kad kupim drugi samo cu sastaviti i to je to
 
Top