Razbijena sofersajba

Razbijena sofersajba

Član
a jebaji ga tako je meni jednom bilo na 80-ki žao mi pare bilo dat vozio ga s puknutom 4 godine i kad će ga prodat zamjenim je :lol: i tačno mi žao bilo što nisam prije, treba to mjenjat odma
 
Član
edo_benz je napisao(la):
aaaaaaaa stari vozio zato si ti tako veseo :icon_twisted: :icon_biggrin:

nisam plakao ni kad sam imao vecih problema, necu ni sad

oprao sam auto maloprije, eno ga ko curica, nista nije izgubio na izgledu zbog linije na sajbi,, to je meni jedino bitno:cool::cool::cool:



George je napisao(la):
a jebaji ga tako je meni jednom bilo na 80-ki žao mi pare bilo dat vozio ga s puknutom 4 godine i kad će ga prodat zamjenim je :lol: i tačno mi žao bilo što nisam prije, treba to mjenjat odma

ma zamijenit cu je jbg,sta cu
Planirao sam pokupit neku veceras, u pripitom stanju,nece ona ni vidjet da je puknuta, pa kad joj dignem noge nek zapne stiklom, pa da je okrivim da mi je slupala sajbu:lol::lol:
da imam sutra od cega pit:D
 
Član
zna li neko gdje kupiti dobru sofer sajbu u Sarajevu. Obilazio sam neke servise, prodaju za 110-120km, to su neke kineske sajbe ili turske, ne znam tacno. Da li je bolje kupiti na otpadu polovnu orginal sajbu ili ugraditi novu kinesku/tursku od 120km? Ima li ko kakvih iskustava?
 
BHT Ovisnik
prvo se ti predstavi u novim clanovima...
a ja bi kupio novu zamjensku i registrovao kasko stakla, 50-80km,zavisi koliko je kw motor i miran si da ti bilo koje staklo pukne....
 
Član
hvala na odgovoru. Sad sam se predtavio :)
Proslo staklo mi je bilo LuckyGlass ili tako nesto, valjda tursko i kazu da je to vrlo lose staklo. Medjutim sada na trzistu imaju kineska, pa ne znam gdje da odem da mi to ljudi urade kako treba i da daju neku garanciju.
Usput, nisam cuo za to osigurnje stakala, mozes li mi malo objasniti kako to ide?

hvala
 
BHT Ovisnik
ja na svakom svom autu osiguram kasko stakla,zanci kad osiguravas auto,il ovako odes u osiguranje i kazes da hoces da ti osiguraju stakla i to je to,oni ti poslikaju stakla,dodaju ti na tvoju policu osiguranja i to je to, u slucaju pucanju stakla od kamena,obijanja,nebitno,kakvog god pucanja samo zovnes policiju da napravi zapisnik i u osiguranje da dobijes nova stakla, def. se isplati
 
Član
odlicno, prvi put cujem za to, sad mi istice registracija pa cu uplatiti i taj kasko za stakla.

A gdje bi mi preporucio da zamijenim stakla, isao sam:
- Servis 505 u Vogosci, trazi mi 230km da ugradi novo staklo, 10g garancije
- SvaAutostakla u Binjezevu 145km
- Auto staklo Novus 220km, 5god garancije
-Auto stakla DERBY, istocno Sarajevo 170km, ugradjuje neka madjarska dvoslojna stakla 2g garancije

velike su razlike u cijeni, tako da ne znam gdje je najbolje da to uradim?
 
BHT Ovisnik
to neznam,ja bi vidio gdje jeftinije i svejedno uvijek kasko i miran si kako god...
 
Top