RAVNOMJERNO ILI PROGRESIVNO NAGRAĐIVANJE ZA 1. MJESTO

RAVNOMJERNO ILI PROGRESIVNO NAGRAĐIVANJE ZA 1. MJESTO

Ravnomjerno ili progresivno nagrađivanje?

  • Ravnomjerno nagraÄ‘ivanje

    Votes: 17 29,3%
  • Progresivno nagraÄ‘ivanje

    Votes: 41 70,7%

  • Total voters
    58
Početnik
ok. ja sam svoj glas dao za progresivno

jedino napominjem da nebi trebalo previse/pretjerano obarati nagrade za najslabije klase

ima dosta mogucih i razlicitih sistema razdjele novca za progresivni sistem, neki su vec predlagali ovdje u temi tako sisteme.. pa vjerujem da ce se na kraju naci neki sistem gdje ce svi biti zadovoljni
 
Član
Goca sve doslovno shvatas!!! Sta komplikujete i stvarate bezpotrebne tenzije pravite trke a ne polemike.Nikad neces moci uraditi nesto pa da budu svi zadovoljni nema sanse ali ako je nesto funkcionisalo pa majku mu zasto toliko polemike oko nicega,dajte ljudi da se pomogne da se napravi vrhunska trka a ne vrhunska rasprava po forumu.
 
Član
retro je napisao(la):
Goca sve doslovno shvatas!!! Sta komplikujete i stvarate bezpotrebne tenzije pravite trke a ne polemike.Nikad neces moci uraditi nesto pa da budu svi zadovoljni nema sanse ali ako je nesto funkcionisalo pa majku mu zasto toliko polemike oko nicega,dajte ljudi da se pomogne da se napravi vrhunska trka a ne vrhunska rasprava po forumu.

Pa ne znam kako bi drugacije shvatio nego doslovno :icon_question: Ili ti ustvari nisi mislio ono što si rekao pa sam trebao nešto drugačije razumjeti :icon_rolleyes:?

Mozda sam ja nešto propustio al nisam primjetio nikakve tenzije :icon_question: Ovo su koliko ja vidim sve konstruktivni prijedlozi i isti takvi razgovori koji doprinose kvaliteti utrke a tebi ako to smeta nemoj sudjelovati... ili opet sve doslovno shvatam :icon_question:
 
Član
Meni svejedno samo neka se vozi a para ce da bude i viška nesmi da fali.
Glaso sam za progresivno jer ipak nije realno da pobjednik klase 11 dobije istu nagradu kao pobjednik klase 17.
Eh po kojem sistemu odrediti nagrade neka organizator odluči nemogu se za to još sikirati.
 
Član
Odluka o nagradama je donijet ana sinošnjem sastanku Organizacijskog odbora.Donijeti su i pravilnici.Sve će biti objavljeno.
Nagrede će biti progresivne. Raspon je od 5-22%.
Startinine 50 KM (25 eura).
Prvenstvo će biti pojedinačno i timsko..... itd.
 
Početnik
znaci da najsporija klasa (to je 17 u vas? ) dobija 5% od ukupnih uplata, a najjaca ostvarena taj dan 22% ?
 
Član
HONEY je napisao(la):
znaci da najsporija klasa (to je 17 u vas? ) dobija 5% od ukupnih uplata, a najjaca ostvarena taj dan 22% ?

Da, upravo tako mada ce tocni postotci biti objavljeni naknadno al u principu to je to. Tako cemo jos vise nagraditi nase brze decke a i dodatno sprijeciti da ti isti voze u sporijim klasama ;-).
 
Top