RASTAVLJANJE FARA NA GOLF 5

RASTAVLJANJE FARA NA GOLF 5

Član
Posto mi je staklo(plastika)na faru otisla,da li postoji mogucnost da staklo skinem ono fenom da ga istopim i skinem ga pa da kasnije stavim novo i silikonom da ga ufatim malo,posto mi neki kazu da se to moze uradit a neki ne.Zvao sam taxi-bar i oni su mi rekli da je dosta raje skidalo staklo i poliralo.Zanima me vase misljenje,da li to moze?????
 
Član
ne vjerujem da imas potrebu za drugim staklom, da se to postojece ispolirat, mogao si nam stavit sliku pa da ti kazemo
ali u svakom slucaju nemas potrebe topit staklo, ono se vrlo jednostavno skine, ukoliko dodje do toga
 
Početnik
Ispolira se lako, bez skidanja fara uopste, a nije sa svakog cetvorkinog fara jednostavno skinuti staklo, ne znam tacno koji se ne daju rastavit, tako da ne bih ti preporucio da sam caprkas jer vidim da se ne razumijes uopste, da ne napravis veci belaj ;)
 
Član
Oggy je napisao(la):
Ispolira se lako, bez skidanja fara uopste, a nije sa svakog cetvorkinog fara jednostavno skinuti staklo, ne znam tacno koji se ne daju rastavit, tako da ne bih ti preporucio da sam caprkas jer vidim da se ne razumijes uopste, da ne napravis veci belaj ;)

petica ogi, petica:cool:
doduse jos gore,heh
 
Početnik
ArminM je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
Ispolira se lako, bez skidanja fara uopste, a nije sa svakog cetvorkinog fara jednostavno skinuti staklo, ne znam tacno koji se ne daju rastavit, tako da ne bih ti preporucio da sam caprkas jer vidim da se ne razumijes uopste, da ne napravis veci belaj ;)

petica ogi, petica:cool:

uuu taj je jos bolji :D

ma nista, ba, ti si gospodin covjek, nadji nekoga da uradi to za tebe,
ja i armin ti preporucujemo Ligu ;)
 
Član
sve i da skines hoces li moc nac samo staklo da uzmes, mozda ces ipak morat zamijenit far
 
Član
ma naci cu ja far i staklo nije problem samo mi je bitno mozeli se staklo skinut prijatelju,to mi je najbitnije
 
Član
evo sta je u pitanju http://imageshack.us/photo/my-images/846/fotografijaf.jpg/
imao sam udes kliznuo sam i razbio ovo staklo(plastiku)medjutim nigdje nemam da kupim ovakav far i unutra imaju neke zabice sto su pricvrsceni za staklo kao da drzi staklo.I zato hocu da provjerim da skinem ovo staklo i da kupim drugo i da stavim,jer mi je zao ovih farova.
Ko moze da mi pomogne nek pomaze :D
 
Član
slaba nafaka po pitanje svega, dijelove farova teško da ćeš naći, skidat još teže...jedan far teško da ćeš naći u svakom slučaju jebena situacija..
 
Top