ranjen momak u auto praoni

ranjen momak u auto praoni

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
U autopraonici u Tuzli
Pucao u mladića zbog navodnog duga


Dvadesetjednogodišnji A. K. iz Tuzle zadobio je prostrelnu ranu na nozi nakon što ga je u jednoj autopraonici u Tuzli, dok je sjedio u automobilu BMW, vlasništvo F. V., hicem iz pištolja ranio F. A. (22), saopćeno je jučer u MUP-u Tuzlanskog kantona.

Tuzlanskoj policiji ovaj slučaj A. K. prijavio je prekjučer oko 18 sati.
Kako saznajemo izMUP-a TK, nakon ranjavanja F. A. je naredio ranjenom mladiću da svoj automobil „opel kadet“ preveze u njegovo dvorište radi navodnog duga. Odmah nakon prijave, službenici Odjela kriminalističke policije MUP-a TK pronašli su navedeno vozilo i prikupili određena saznanja u vezi s navedenim događajem
Ranjenom mladiću je ukazana pomoć na Univerzitetsko kliničkom centru Tuzla, a F. A. je priveden u MUP TK radi saslušanja, dok su u toku istraga i saslušanje svjedoka. O događaju je obaviještena i dežurna tužiteljica Tužilaštva TK Mirzeta Begić.
 
Član
ebem mu misa iugleda da je danas IN uzeti utoku i nekoga ubiti ili raniti
dokle vise ovo............
 
Član
Covjeka prosto dodje strah da izlazi iz kuce uopste, a ni u kuci vise ne znas sta te moze zadesiti... Kakvo je vrijeme doslo, Boze sacuvaj!
 
Član
to ti je ono : Nema ti buraz tu vise one borbe muske , svi ti se hvataju pistolja i puske :D :)
 
Član
A mozda nije dobro oprao auto covjeku, i meni tako nekad dodje :lol: zezam se...

ah sta ces...ni dugovanje nije fino, morate to priznati... a ima ljudi hajvana koji stvarno zasluzuju malo olova u nogama...
 
Član
Ma ne bih ga upucao u svakom slucaju ja ali reakcija zavisi od kolicine novca

recimo: poznaju se odredjeni likovi kojima uz odredjenu naknadu koju obezbjedis i oni ti zavrse to fino da se tvoje ime ne povlaci po novinama i tako to.
Ja recimo imam jedan odred samuraja koji mi za to sluze kada mi neko se zamjeri da ne bi sutra u Dnevnom Japanu (to su nase novine) bilo Shogunn vako Shogunn nako

ha ja
osim toga malo sve ovdje pocinje da podsjeca na Divlji Zapad odnosno Istok ili sta vec
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top