Rally Brčko-Banovići 22.05.2011

Rally Brčko-Banovići 22.05.2011

Član
Kao sto naslov kaze 22.05.2011g se odrzava tradicionalni Rally Brčko-Banovići, vozit ce se tri poligona (ispit spretnosti,boduje se za drzavni sampionat) u Banovicima, Tuzli i Brckom, a takodje se mozete prijaviti turisticki(placeno gorivo)..prijave do 20.05 do 12h u maticnim klubovima..
 
Član
semma je napisao(la):
Kao sto naslov kaze 22.05.2011g se odrzava tradicionalni Rally Brčko-Banovići, vozit ce se tri poligona (ispit spretnosti,boduje se za drzavni sampionat) u Banovicima, Tuzli i Brckom, a takodje se mozete prijaviti turisticki(placeno gorivo)..prijave do 20.05 do 12h u maticnim klubovima..

kada je prva utrka i gdje?
 
Član
evo drug ovdje imas sve detaljno..

http://bihamk.ba/dokumenti/sport/BB2011.pdf

uglavnom potrebno je da se do 20tog prijavis u bihamk u tvom gradu, rally starta poligonom u banovicima u 9, odatle se ide za tz (parking kod skvera), jos jedan poligon, i odatle se ide za brcko (parking ispred merkatora)..
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
ja kolko znam trebas bit clan Bihamka i to je to, cak mislim da ti oni plate 50 km za gorivo

mislim da cak ne moras biti clan bihamka.ja nisam a prijavio sam se..a placeno je gorivo i rucak za dvoje..u svakom slucaju se treba ispostovati, bude cesto i zanimljivih auta, a uvijek je zanimlijvo vidjeti fice da djelu :icon_smile: jel dolazis ti?

caus je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Ovo bi trebalo ispostovat, nako turisticki.

koliko se placa prijava za ovo

besplatna prijava,gorivo, rucak..sve dzaba :lol:
 
Član
Eh da mogu sklopit auto dosao bih, al ne vjerujem da cu do sutra ista uradit :)

Cuj placaju nam ljudi da se vozamo i jos da jedemo posle, trebali bi se svi sa foruma skupiti i doci da napravimo opstenarodno veselje :D:D:D
 
Član
menjic je napisao(la):
Eh da mogu sklopit auto dosao bih, al ne vjerujem da cu do sutra ista uradit :)

Cuj placaju nam ljudi da se vozamo i jos da jedemo posle, trebali bi se svi sa foruma skupiti i doci da napravimo opstenarodno veselje :D:D:D

ma prijavi se drug, pa ako se stignes spremiti do nedjelje dobro i jeste, a ako ne nikom nista..;)
 
Član
Nema smisla da se prijavljujem kad 99% necu zavrsiti jer nemam vremena da sarafam cijeli dan, nego samo posle posla tako da ..... drugi neki put.
 
Početnik
Stani svako se moze prijaviti,samo da imas auto i vozacku.I kako dalje.?? dodjes u nedjelju dobijes pare i vozis se zezas.??ako je tako trtebalo bi probat:cool:
 
Član
Lija je napisao(la):
Stani svako se moze prijaviti,samo da imas auto i vozacku.I kako dalje.?? dodjes u nedjelju dobijes pare i vozis se zezas.??ako je tako trtebalo bi probat:cool:

da, svako se moze prijaviti..biras hoces li turisticki, samo da se provozas do brckog,ili da se okusas kao takmicar na 3 poligona spretnosti..gorivo se sipa u brckom,tu je zadnji poligon, poslije rucak, proglasenje pobjednika...
najbolje otidji jos danas u bihamk i pitaj sta te zanima i prijavi se, da ne zakasnis jer mislim da je ogranicen broj prijava..
 
Top