RAJ ZA OCI I USI

RAJ ZA OCI I USI

Član
PRIJE SVEGA JEDAN SAVJET...

KAO PRVO DOBRO SE ZAVALITE U SVOJU STOLICU,ZATIM POJAČAJTE SLOBODNO DO DASKE,UPALITE FULL SCREEN I NISTA DRUGO VAM NEPREOSTAJE NEGO PLAY.

OVAJ VIDEO JE RAJ ZA OCI I USI

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=p5pzvaCAIXw[/video]​
 
Član
BMW M meni najjaci zvuk i ovaj mi je M3 ...

Onaj merc sl mi nesto slabo ide ne po vremenu nego na snimci mi tako izgleda 730 ks trebalo bi bolje ono da ide il ne zna lik vozit :) ...
 
Član
adi187 je napisao(la):
BMW M meni najjaci zvuk i ovaj mi je M3 ...

Onaj merc sl mi nesto slabo ide ne po vremenu nego na snimci mi tako izgleda 730 ks trebalo bi bolje ono da ide il ne zna lik vozit :) ...

a pitaj boga koliko mecka ima blokada protiv proklizavanja...pa nije onda ni cudo valja obuzdati 730 konja... :)
 
Član
Merc 730 KS i 11.6
Ferari 620 KS i 12.2

Porsh 480 KS i 11.7

Porshe ne da je dobar nego... nema dalje :D
 
Član
Mrva Ferrari nije startao, vidis lik ga samo poklopi. Da je koristio LC, imao bi bar pola sekunde bolje vrijeme :icon_biggrin:

Al Porsche je tu nedodirljiv svakako uz GT-R, ta dva auta gotovo svu snagu pretvore u kretanje. Nema slajdranja bezveze...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Mrva Ferrari nije startao, vidis lik ga samo poklopi. Da je koristio LC, imao bi bar pola sekunde bolje vrijeme :icon_biggrin:

Al Porsche je tu nedodirljiv svakako uz GT-R, ta dva auta gotovo svu snagu pretvore u kretanje. Nema slajdranja bezveze...
Nisam ni obracao paznju kad sam vidio kako Porsh ide... hvala :123:
 
Top