Räikkönen svjetski prvak, Hamilton i Alonso tragičari

Räikkönen svjetski prvak, Hamilton i Alonso tragičari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
upravo tako tepSIJA, taj kvar na mjenjacu je najcudniji, i to mene najvise kopka...
a ti Huka ako mislis da F1 nije saban liga i sabanski sport, sto se onda ovolike afere desavaju, sto su u BMW-u i Williamsu jucer nasli da je ilegalno gorivo itd...ima tu svasta, i ja se smijem kladit da je iz boksa McLarena kontrolisan mjenjac Hamiltona, kako bi on spao na 18. poziciju...naravno da bi se afera izmedju Ferrarija i McLarena malo smirila...
 
Član
Glupo je da se natezemo ovo ono kad mi svi nagadjamo sta je i kako je to samo znaju u mercedesu i Ferarriju. Jer prosle godine sumi je imo 100% titulu u ruci i sta se desi crce mu motor u suzuki, a u brazilu mu ode mjenjac da bi u samoj trci mu i pukla guma zbog onog glupana...i sad sta je trebalo se mislit da ga neko sabotira ili sta sl. ne bih reko. Takav je sport nekad imas srece ko konj a nekad si baksuz najveci. Po meni raikonen je najvise zasluzio da bude prvak posto pored najvise pobjeda u sezoni, gotov sve trke je vozio dobro( i jos kad se uzme da navijam za njeg to je to ;)) samo et imao je problema s bolidom i jbga....takav je zivot opet je na kraju dobro ispalo.
LP
 
Član
ma ok je...ni ja ne kazem da je 100% namjestaljka, to pretpostavljam...a on jeste jedan od najboljih vozaca danasnjice...steta sto mu je ovo prva titula prvaka...uvijek je prije bio u vrhu...
 
Član
Cestitke Kimiju konacno je prvak !
Ono sto se desilo Hamiltonu nisu gremlini, nego pocetnicka greska.
Pritisnuo je na izlasku iz krivine neko dugme koje izbacuje mjenjac u neutral, pa je onda imao problem da nadje brzinu tj. trebalo je neko vrijeme da mijenjac dozvoli ponovno saltanje.
Ima na Youtube film sa objasnjenjem sta se desilo i kako, i po tome nema nikakvog namjestanja nego cisto greska, jbg lik nije grijesio cijelu godinu ali za 2 zadnje trke je pogrijesio 3 puta sto ga kostalo titule.
Ali ima vremena za njega... tek je dosao u F1.
Mislim da je ovo ipak na kraju najbolji moguci rasplet za Icemen-a :icon_biggrin:
O Alonsu ne treba trositi rijeci, lik ne postuje tim za koji vozi sta jos reci o njemu ????
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top