Radio interference by LED

Radio interference by LED

Član
Bravo, sad znam o cemu se radi dodje to na mnogim kablovima, s tim cudima sam se igrao u ruci na poslu nisam znao za sta sluzi :). A gdje se tacno postavi?
 
Član
Bravo, sad znam o cemu se radi dodje to na mnogim kablovima, s tim cudima sam se igrao u ruci na poslu nisam znao za sta sluzi :). A gdje se tacno postavi?

Izvini, jedno off topic pitanje.. Trazio sam neke detalje za auto na piku, pa samo da pitam jel' ono tvoj profil sa nekim tuning dijelovima?
 
Član
Bravo, sad znam o cemu se radi dodje to na mnogim kablovima, s tim cudima sam se igrao u ruci na poslu nisam znao za sta sluzi :). A gdje se tacno postavi?
Postavi se na kabal od LED sijalice, odnosno one stvari koja može stvoriti smetnje, onako na komplet sve žice, kao što to ide na punjače za laptope, na VGA i DVI kablove i slično...
 
Član
Upravo mi se desilo to da nije bilo baš nikakvih problema sa radiom od strane LED sijalica. To mi nikako nije jasno, neki dan jasno smetalo kada upalim auto i sijalice u isto vrijeme a sada baš ništa. Hmmm, ne mogu biti pametan u ovoj situaciji. Iste su sijalice, isti radio, ista antena, sve isto, ali sada nije imalo baš nikakve smetnje dok je neki dan bila osjetna razlika.
 
Top