Radari u Sarajevu i dalje

Radari u Sarajevu i dalje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
:lol::lol:
Ako ides 50 gdje ti je 40 kph, platis 25 evra tikete...hhahah

PS
A jos si se ne slikao? Hahaha...treba ti golden tooth? :lol::icon_biggrin::icon_biggrin:




0g1 je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
stupified je napisao(la):
10km over the speed limit here in Kosovo is 25 Euro ticket. how about in BiH?

20 km na kafu :cool: ..al kad te uslika neznam..valjda se razumijemo..ja sam tebe razumio ovo 10KM, 25, BiH :icon_smile:

:lol::lol::lol::lol:dobar si :cool:
 
Početnik
stupified je napisao(la):
:lol::lol:
Ako ides 50 gdje ti je 40 kph, platis 25 evra tikete...hhahah

PS
A jos si se ne slikao? Hahaha...treba ti golden tooth? :lol::icon_biggrin::icon_biggrin:

:icon_question:

Al svejedno,nisam znao za taj na autoputu zato sto nisam pratio ovu temu,i ja vidio svi voze 100 - 110, a ja 130KM i sve ih preteknem... i to sa velikim smijeskom :icon_confused:
 

JD.

Član
Oggy je napisao(la):
uslikalo me kod marshalke i na autoputu podlugovi-sarajevo, ja mislio ono na autoputu brojilo prometa :cool: ..i na jednom i na drugom mjestu vozio oko 10km/h brze,valjda nece biti mnogo kazne..

kamere slikaju na 20+ preko ogranicenja

ako te uslika na manje znaci da testiraju kamere prije nego ih puste u funkciju i nece ti za to kazna doci
 
Početnik
JD. je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
uslikalo me kod marshalke i na autoputu podlugovi-sarajevo, ja mislio ono na autoputu brojilo prometa :cool: ..i na jednom i na drugom mjestu vozio oko 10km/h brze,valjda nece biti mnogo kazne..

kamere slikaju na 20+ preko ogranicenja

ako te uslika na manje znaci da testiraju kamere prije nego ih puste u funkciju i nece ti za to kazna doci

to brate ;) to bi znacilo da je slikalo nekoga pored mene...bar ova kod marshalke..a na autoputu sam bio ja..joj ako bude tako casticu te..proslo je vec 5 dana ne dolazi nista...
 
Zna li iko sta predstavljaju one dvije neke kao table koje su kao radar na putu Zenica-Doboj i postavljene su s obje strane?Vidjela sam samo kada je auto ispred mene proslo da je izbacilo nesto 62,a kada sam se vracala prije toga je bila tabla "radarska kontrola" pa to isto postavljeno, pa kasnije i ona kamera :icon_question: Eh zanima me kako ta dva cuda funkcionisu i dobije li ko za to prekoracnje kaznu,jer nema nikakve kamere tu pa ne kontam sta predstavlja...
 
lov2xlr8 je napisao(la):
ma to je onak cisto upozorenje,u cro sam to vidio,pa kad vozis ispod ogranicenja,pise hvala...

Odlicno!Jedna jako dobra vijest :icon_biggrin: vec sam racunala da imam na dva radara prekoracenja, znaci ostaje samo kamera :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top