rad policije rs

rad policije rs

Član
danas setam, nailazi patrola i zaustavlja se pored mene. oslovljava me imenom i trazi vozacku i saobracajnu. ja odgovaram imam samo licnu od OSOBNIH dokumenata i da saobracajnu nisam dobio jedino da imam kuci i rodni list. policajac kaze da ga je poslao komandir saobracajne policije kojeg sam JUCE prestigao na mostu lollol da bi na kraju ispalo da je to bilo nekih 200m od mosta al da je bila puna linija sto je i dalje njegova rijec protiv moje. nista mi nisu dali od papira tj kazne isl pa cemo vidjeti sta ce dalje biti bonk da napomenem da ga nisam prestigao nikako.... lollol

dali je imao neko slicnu situaciju ili sl possto u slucaju dolaska neke kazne ili sl planiram da ga predam na sud i pozovom novinare da dam izjavu pa ako nista nek se narod smijee :cool:
 
Član
a kakav je njegov dokaz da sam ja vozio i uopste bilo moje auto i to sutradan zauustavljen kao pjesak
 
Legend
ti policajci u foci su na nekim teskim drogama
nikad nisam prosao iz pravca tjentista, trnova ili ustikoline da me nisu zaustavili, kreteni bas..
 
Član
nikola16v je napisao(la):
a kakav je njegov dokaz da sam ja vozio i uopste bilo moje auto i to sutradan zauustavljen kao pjesak

pa opet je na sudu njegova rijec tri put jača od tvoje , može komotno reć da si ih ti maltretirao na razne nacine
 
Član
xxfmanxx je napisao(la):
pa kako su te brate prepoznali dok si hodao ulicom da si to ti

mal grad svi se znamo :lol:

Dzeniii je napisao(la):
nikola16v je napisao(la):
a kakav je njegov dokaz da sam ja vozio i uopste bilo moje auto i to sutradan zauustavljen kao pjesak

pa opet je na sudu njegova rijec tri put jača od tvoje , može komotno reć da si ih ti maltretirao na razne nacine

ja jesi zapeo :lol: nije bit price ko je jaci na sudu, znam ja sve to ja sam samo hteo sa vama da podjeim svoju pricu.
 
Član
ima par ljudi sto drze grad pa njih i njihovu djecu ne smiju da zaustavljaju pa moraju ostale zajebavat..
 
pa zasto im sluze kamere i pomocna tehnicka sredstva ako su njihove rijeci toliko jake,koliko bi onda trebala biti jaka rijec jednog doktora nauka kad se brani na sudu zbog pruzanja neadekvatne medicinske pomoci :icon_question:

Jeste li vi strucnjaci ikad culi da je neko (osumnjicen za ubistvo)pusten iz pritvora zbog nedostatka dokaza,ponavljam zbog nedostatka dokaza :icon_mad:

Druze ti znas gdje si bio u to vrijeme,trazi i ti sebi svjedoke,racune,snimke nadzornih kamera,znaci sve sto moze potvrditi da ti nisi bio "tad i tad,na tom mjestu" ;)
 
Član
Dovedes na sud pet jarana, svi potvrde da si bio na nekom drugom mjestu i mogu se pusiti.
 
Super Moderator
Al zovnes par jarana iz nekog drugog grada da oni potvrde da si tad bio kod njih i da ste krecili vocke :D
 
Top