Racing Games Megathread :)

Racing Games Megathread :)

Član
nezznam za driv3r ..ovaj ovde ... ja sam igro onaj sa "pravog " cd.a i bezze mi je .. ko oni na ps1 ... a mozes skinut nije nesto velko ...ja skido ford racing off road ..preko JDownloader-a..i nigdje ih nema ... sad mi je ponovo skidat..ako je neko skino radi li da dzabe ne skidam :D
 
Legend
Ja skidam TOCA 3 imal kakvih problema, i imal kakv nacin osim da se svaki put reset konekcija narapid
 
Legend
M1rza je napisao(la):
stefan je napisao(la):
Motorm4xo ffroad skinuo sam ovu igricu i neradi da znate

Objasni malo, kako neradi, jel se nemoze instalirat ili sta...???

ima neka greska i nema sanse da se instalira

kakav je ovaj Driver Parallel Lines mislio sam ga skinuti i dali radi link posto sam skinuo i flat out nisam ni njega mogao instalirati a dzabe se patio
 
Član
stefan je napisao(la):
M1rza je napisao(la):
stefan je napisao(la):
Motorm4xo ffroad skinuo sam ovu igricu i neradi da znate

Objasni malo, kako neradi, jel se nemoze instalirat ili sta...???

ima neka greska i nema sanse da se instalira

kakav je ovaj Driver Parallel Lines mislio sam ga skinuti i dali radi link posto sam skinuo i flat out nisam ni njega mogao instalirati a dzabe se patio



skino sam ja taj driver parallel lines i neznam dali radi pise da treba vista ili xp sp1....a kod mene xp sp2 :D.....jeli ima neki nacin da pokrenem igricu ili da formariram pa da instaliram sp1.....a mrsko mi da formatiram
 
Član
skino ford racing off road igra bezzveze skroz ..grafika ko iz 80-ih uljeces u krivina sa 200 na sat .. nidje vezze
 
Legend
Taaky je napisao(la):
skino ford racing off road igra bezzveze skroz ..grafika ko iz 80-ih uljeces u krivina sa 200 na sat .. nidje vezze

potpis

a zao mi sto neradi ona druga igrica sto je postavljena offroad
 
Član
Imam svaku al bas svaku od ovih igrica ( kad nemozes vozit uzivo, haj barem na kompu :D )... I znam koliko je tesko kao prvo naci sve ove linkove za igrice, a kako je downloadovati, malo ko zna, svaka ti cast na trudu... Uzgred erve34axim, jesi citao skoro PM-ove ???
 
Član
je li neko skino neku podobru igru ..da nesto valja.....jer mi se neda ponovo skidat i da bude potpuni promasaj :cool:
 
Član
Sve super... ali sta ce nam Kamioni s kojima prevozis teret i gdje te svi obilaze , nema bas veze s racing-om :) :)
 
Član
pa jarane ..mozes se i s kamionom malo potrkat ..kad imas najjaci ..onda sve prestizes :D:D ....
 
Legend
Pomoc!!

Skinuo sam sve rar za igru TOCA 3 14 komada ukupno, eh sta sad dalje, jer kad uradim unzip recimo prvog po redu, otvori mi jos 40tak zipovanih foldera, i tako svaki put.
 
Top