R19 kabriolet 1.8 16v 100 kv

R19 kabriolet 1.8 16v 100 kv

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: kabriolet

dobar R19, cuvaj ga:icon_smile:
sjedista mi sse svidjaju, slicna kao kod R5 baccara
 
Član
RE: kabriolet

HVALA MOMCI HVALA...NEMATE POJMA KOLIKO MI ZNACE OVI KOMPLIMENTI.. OVO NA VOLANU JE NEKA MARAMA ALI TO JE SKINUTO BILO SAMO PRIVREMENO,STO SE TICE POTROSNJE OTVORENE VOZNJE MI UZME 6-7-8L ZAVISI KAKO GA VOZIS:123: HAHAHAH A PO GRADU NEKIH 10-11L ALI POTROSNJA MI NIJE NI BITNA JER JE ZADOVOLJSTVO VOZITI GA.:cool:
 
Član
RE: kabriolet

Naravno,kad voziš auto za svoj ćeif ne gledaš potrošnju,a tvoja stvarno nije velika :cool: Imaš li nekih planova u budućnosti ?
 
Administrator
RE: kabriolet

ne otvaraj pet tema da bi postavio slike i nemoj kucati velikim slovima
 
BHT Ovisnik
RE: kabriolet

extra nemam riječi:icon_eek: o udobnosti i osjećaju u vožnji mislimda je suvišno pričati
 
Član
RE: kabriolet

imam planove naravno kupio sam 2 velike neonke plave boje koje idu na bokove ispod sasije jos mi trebaju 2 male...kupio sam i druge felge ugradicu ih sledece sedmice,felge su 16-ke jelen rog,jos sam planirao da uradim donju polovinu table u boji enterijera i jos neke sitnice u boji auta, ako imate neke predloge rado cu ih uvaziti ;)
 
Član
RE: kabriolet

Dobar ti je cabrio , vidjam ga ljeti cesto :cool:

Nego gdje si radio enterijer tj. ove presvlake i tapacirunge ?
 
Član
RE: kabriolet

nisu presvlake drug....sjedista su komplet radjena jer je stara koza ispucala,stavljeni su dodatni sundjeri sa strana sjedista znaci koza je ustepana u sjedista....a tapacire je radio isti covjek.....boja je malo osetljiva ali ja sam cistunac sto se tice auta ne volim voziti kad je prljav.....radjen je prije 2 godine u pazaricu a cjena je bila 700markica.:cool::cool:

jos par slicica

e ove felgice cu da stavim,a ovo je moja prva ljubav koju sam prodao prije 2 mjeseca :icon_cry: morao sam,malo cam je cuknuo i zeznuo prednji trap i vise to nije bilo to auto.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top